[]

Araba kiralama ANKARA

selam arkadaşlar 3-5 gün arası tam kesin değil bir araba kiralayacağız. daha önce hiç bu tarz bişi yapmadık. racon nedir, nelere dikkat edilmeli, ek olarak önerebileceğiniz ve mutlaka kaçınmamız gereken firmaları yazarsanız sevinirim. 24 yaşında 6 yıllık ehliyete sahip üniversite öğrencisiyim. ankaradan çıkıp çevre illerde dolaşacağız. önerilerinizi ve karşılaşacağımız durumları yazmanızı rica ediyorum. iyi günler
 
dostum sabah erkenden cikin kucukesata gidin burda sirket tarzi ya da direk esnaf tipi onlarca arac kiralayici var.
simdi benim canim sıkılmasin ter temiz gidip geliyim diyorsan bu sirket tarzi yerlerden kiralayin. buralarin ki biraz daha tuzlu.
ya da daha ekonomik olsun diyorsan diger yerleri gez. ama adamla uzun uzun konus aracin bir sıkıntısı var mi herhangi bir kazs durumunda.ne olur falan filan.
ilk gordugunuz yere atlamayin.
bir kac yere daha gidip karsilastirma yapin.
  • kutsalbok  (18.06.14 11:57:19) 
Dostum Avis, Budget, Sixt gibi yerlerden kirala. Kenar mahalle kiralamacısından kiralarsan başın ağrıyabilir, zira boş senete falan imza attırıyor herifler. Biraz daha pahalu olur, ama kafan rahat olur.

Ben kiraladığım BMW ile kaza yapmıştım zamanında, 300 lira mı ne ödedim, ön tampon değişti, iki far değişti, karşı araç volvoydu bel altı full boyandı yandan vurmuştum. 300 lira ödedim bak. Normalde yapmış olsam donuma kadar alırlardı.
  • roket adam  (18.06.14 12:02:15) 
bence de avis, budget gibi kurumsal yerlerden kirala. öbür türlü senet imzalatırlar kaza ve ufak bir sorunda başın ağrır.


  • kelepir  (18.06.14 12:04:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.