sac bagislamak/satmak

Erkek arkadasim 3 yillik uzun saclarini nihayet kestirmeye karar verdi.

Bagislayalim ya da satalim dedik. Bu is nasil oluyor, mumkun mudur? Bilen varsa anlatabilir mi?

Taksimde perukcular mi ne varmis, oralar aliyor dediler bana.

Istanbulda boyle kucuk bir mahalle kuaforu gibin bir seye sormustum, salak adam bana kilosu 500 tl demisti, kalcama gelen saclarima 75 tlcik veririm demisti. Beni kandiracak akli sira.

Meger 2000 falan veriyorlarmis. Kiloyla degil boyla imis bir de. Boya olmayacakmis sacta. Ama bunlar hep duyum tabii, guzellik salonundaki kadin soyledi bunu da.
  • Idonthaveausername  (17.06.14 22:12:14 ~ 22:12:48)
satmak ya da bağışlamak çok tezat olmuş yalnız. bağışlamak istiyorsanız herhangi bir perukçuya dalıp anında bağışlayabiliyorsunuz çünkü.

bence siz satın bunu direkt. niyet öyle gibi.
  • kimosurdu  (17.06.14 22:14:09)
@kimosurdu: eheh ben satalim diyorum, arkadas bagislayalim dedi. ortak nokta bir ise yaramasi.

  • goldentitan  (17.06.14 22:20:01)
cok az para verirler muhtemelen. perukcular vardir buyuk sehirlerde; arayip soabilirsiniz, belki...

  • o da olur  (17.06.14 22:22:41)
her saçı almazlar bu arada. bakımlı olması lazım.

  • spirit crusher  (17.06.14 23:21:41)
lösev saç falan almıyor. Kulaktan dolma yanlış bilinen şeylerden biri bu: www.losev.org.tr

  • darkredanger  (17.06.14 23:30:43)