[]

macaristan turistik vize başvurusu soruları

1-) Uçak biletini almadan, sadece uçak rezervasyonu ile vize almak istersem turistik amaçlı, sorun oluyor mu? Ya da okey midir?

2-) Şöyle bir madde var : konaklama yerinin mevcut olduğunu destekleyen belgeler (örneğin otel rezervasyonu-herhangi bir tura katılmayan, münferit turist olarak gidenler otel konaklamasının hepsini ödemeli ve bununla ilgili olarak otelden mail yoluyla alınan ödendi konfirmasyonunu ibraz etmelidir- ya da resmi konaklama belgesi),

Bunda booking.com'dan yapılan, iptal edilebilir otel rezervasyonları yiyor mu? yoksa illa bi yere paranın tamamını bayılmak mı gerekiyor?

 
otel rezervasyonu da geçerli. önemli olan konsoloslugun internet üzerinden sizin rezarvasyon yaptığınızı sorgulayabileceği bi rezervasyon kodu olması. hotelbookers'da bu vardı, sanırım booking.com'da da var. paranın tamamını bayılmak gerekmiyor.


  • chipowski  (17.06.14 19:41:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.