[]

arac kiralama istanbul

bir hafta kiralamak istiyorum. onerdiginiz cok ucmayan fiyatli nereler var?
 
budget, avis, hertz gibi kurumsal firmaları bir kontrol edin internet sitelerinden.


  • himmet dayi  (17.06.14 18:26:07) 
7 gün için 588 lira avis'te, yani günlüğü 84 liraya geliyor. lancia ama araç. fiesta için günlük 90 lira.

edit: hertz'de en hesaplı araç 89 lira ile accent

budget'da en hesaplı araç 83 lira ile lancia, burada fiesta 86 lira.

edit2: bu fiyatlar internet üzerinden anında ödeme ile elde edilen indirimli fiyatlar. ofiste ödeme 150 lira falan daha pahalı.
  • himmet dayi  (17.06.14 18:30:19 ~ 18:34:58) 
Ekşi duyuru'da reklamlarını da görüyorum ara sıra. Central tr'yi öneririm. İnternetten fiyatlara bakabilirsin. Gayet ucuz da. Aynı zamanda kaliteli firma. Ben bir kere kiraladım, memnun kaldım. Sözlükten de bakabilirsin.


  • alliswell  (17.06.14 18:41:16) 
europcar uygundur.


  • japon askeri  (17.06.14 18:57:37) 
Ben hertz'i öneririm.. Avis dolu depo veriyor ve teslim ettiğinde yaktığın tutarı kaporandan kesiyor.. Hertz ise dolu veriyor dolu istiyor.. Ben 1 ay önce hertz'den kiralamıştım, avis'e göre daha avantajlıydı fiyat açısından


  • bilmemkacincinick  (17.06.14 19:05:54) 
www.almiracars.com
Yalniz araba kiralarken kilometre limitleri var mi ogren. Yoksa baya pahaliya gelir.
Ben buradan cok memnunum.
  • 65 derece  (17.06.14 22:23:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.