bel kıvrımı nasıl yapılır?

belin çok düz diyenler oldu.nasıl bel kıvrımı yapılır?

onlar zaten var.ama yanlardan diyorum.

  • aylin dal  (17.06.14 16:48:20)
Yanlardaki usturmaçaları eritmek için aletler var ama ben senin bahsettiğin kıvrımın vücut yapısıyla ilgili bir şey olduğunu, sonradan elde edilemeyeceğini düşünüyorum :)

  • pandispanya  (17.06.14 16:51:37)
side plank

  • [silinmiş]  (17.06.14 16:53:10)
"sizin de kafa duz" deyin, gecin.

  • o da olur  (17.06.14 16:53:39)
Yağlarınızı eritin, karbonhidratı azaltın, insülini az salgılayın, kan şekerini dalgalandırmayın, spor yapın.

  • angelus  (17.06.14 16:55:03)
anatomik olarak belin düzse sonradan kıvrım kazanmıyor. asla göbekli biri olmadım ama belimde hiç bir zaman incecik olmadı yapım öyle .
love handle denilen şeylerden varsa onları yok etmeye çalışmak beli de oldukça ince gösterecektir.

  • niye ama  (17.06.14 16:56:04)
allah vergisi. kıvrılma ihtimali zaten olmayan bir bel ise, her halükarda kıvrılmayacaktır.

  • uykusunu yakalayan adam  (17.06.14 16:57:25)
Bence de vucudunuzun yapisiyla ilgili.

  • Idonthaveausername  (17.06.14 17:01:54)
Vücut yapısı. Benim yağ oranım %15ken bile belim 66 cm'e ancak düşüyor. Belki biraz daha çalışsam 65 olur ama daha düşmesi mümkün değil gibi. Ama popom iyi. Ordan kurtarıyos. Yağ oranınızı düşürün, hala incelmiyorsa popo çalışın bence. aşdkşadl

  • ay nov kung fu  (17.06.14 17:12:24)
bi erkek olarak, resimde gösterdiğin kadar ipince olmak zorunda değilsin diyorum ve uzaklaşıyorum

  • ethros  (17.06.14 17:12:54)
Ergenligini tamamladın mi? Sonrası genetik. Bayağı yağ kaybedersem belki etkisi olur. Liposuction yaptırabilirsin. Ben zayıf değilim ama gayet bel kivrimim var.

  • Lim5  (17.06.14 17:18:19)
ellerini beline koyup sağa sola kıvrılıcaksın belinden ben çocukluğumdan beri yapıyorum bunu muhtemelen tvde görmüştüm. vücuduma göre ciddi ince bi belim var.

  • exist is pretty  (17.06.14 17:23:03)
kum saati gibi vücudun yoksa olmaz öyle

  • kirazıseviyorum  (17.06.14 17:37:15)
hulahop çevir. ayrıca vileda sopası, oklava vs +1

  • kerbeee  (17.06.14 17:48:57)
biraz genetik bu tür şeyler. istediğin ayarda olabileceğini sanmıyorum hiçbir zaman belinin, fenotipin o şekilde olabilir eğer inceysen. ha yok kafaya taktım diyorsan revoflex ile çalışabilirsin incelttiğini idda ediyor bel çevresini, o da kıvrım yapar kalçana oranla

  • harekatamiri  (17.06.14 17:53:04)
Side plank falan yapma. Yağ oranını düşür. Bel çevresi insülin kaynaklı. Karbonhidratı SIFIRLA. Spor yap.

  • arnold schwarzeneger  (18.06.14 09:30:41)