firefox qtl eklentisi

firefox'ta quick translation eklentisini kullanabilen var mı? babylon sekmesinde aşağıdaki yazılar çıkıyor artık, indirmemizi istediği plugin de bişey değiştirmiyor. ne yapmalı?

New version!

* More languages
* Improved dictionaries

Click to download

WARNING: Do NOT install anything this add-on apparently asked you to. This is Babylon's ABUSE of this addon.

DISCLAIMER: This add-on is not affiliate with Babylon in any way.

-----

böyle notlar düşmüş eklentiyi yapan kişi tanım kısmına.. okumuş muydunuz?
  • rednoff  (18.06.09 13:01:28)
gtranslate oneririm ceviri icin.

  • astaroth  (18.06.09 13:14:43)
@rednoff: okudum ancak o plugini kurmadan da sorun vardı zaten, ayrıca sonra ff'yi kaldırıp tekrar kurdum, gene değişen birşey yok.

@astaroth: gtranslate'in açıklamasında türkçe görünmüyor ama bi deneyecem.
  • hakiki bulut  (18.06.09 13:58:30)
BabelFish tavsiye ederim ben de.. türkçe falan da mevcut, gayet kullanışlı bir eklenti..

  • rednoff  (18.06.09 14:15:01)
gTranslate artık pek yenilenmiyor, onun yerine unofficial google translate firefox extension diye bir şey var, tavsiye ederim. türkçesi de var eğer istediğiniz oysa.

  • bushwacker  (18.06.09 14:22:19)