tiroid ilacı içtikten sonra kustum

hapı aldıktan 1.5 saat kadar sonra kustum.tekrar almalı mıyım sizce?

NOT: Doktorun geri aramasını bekliyorum, şu an işteyim çıkamıyorum, tüm bu açıklamaları yapmak zorunda bırakıp yormayın insanı.

www.eksiduyuru.com

burada bana olanı anlatmışım-ki siz 1.5 saat diyorsunuz o haptan alacağınızı zaten almışsınız tekrar içmenize gerek yok.

alakasız olacak ama cevap vermek istedim, böyle soruların sorulması gayet normal bunu yaşayan insanlar burada olabilir, herkes biliyor zaten doktara sorulur, sadece ön bilgi amaçlı sorulmuş.
  • bal dok yala  (17.06.14 09:48:50 ~ 09:52:34)
Genelde ilacın emilmemiş olduğuna kanaat getirip tekrar alın diyorlar.
Zararı olacağını sanmıyorum ama prospektüse bakın isterseniz kusma ve ishalle ilgili bi uyarı olduğunu hatırlıyorum.

  • the queen of naked kings  (17.06.14 09:53:14)
abicim ya amerika'da avrupa'da falan yaşıyorsunuz, ya da hayatınızda dotora gitmediniz, sadece kamu spotu izleyip gaza geliyorsunuz, ya da aşırı zenginsiniz, evinizin emrinize amade özel sağlık personeli falan var.

bu memlekette "ilaç içtikten sonra kustum, yenisini alayım mı" diye soru sorabileceğiniz bir doktor yok. 350 lira verip özel hastaneye bile gitseniz randevu alıp beklemeniz lazım. devlet hastanesini falan hiç saymıyordum. öyle doktora gitmek, doktora sormak falan kolay ve ucuz şeyler değil bu memlekette. azıcık yaşadığınız ülkeyi tanıyın. o yüzden basit şeyler için "doktora sormaya ne dersin??" diye ayar verirken tekrar tekrar düşünün. ayrıca buradaki herkes işsiz güçsüz pezevenk takımı değil. burada da var bir sürü doktor. sorulan soru muayene gerektiren bir şey değil. pekala cevap verebilirler.
  • kibritsuyu  (17.06.14 11:33:08 ~ 11:33:29)