lotr bileklik

geçenlerde bi kızda gördüm. gondorun beyaz ağacının olduğu bir bilekliği vardı. öyle çok kaliteli bir şey gibi durmuyordu, lisanslı falan değil yani, ufak bir beyaz ağaç, bir iki iple bağlanmış. gören duyan var mı bu tarz bir şey nerden bulabilirim?

etsy'ye baktın mı?

  • warrior princess  (17.06.14 07:43:36)
bakmamıştım şimdi baktım tam aradığım olmasa da bir sürü farklı güzel şey varmıi çok teşekkürler :)

  • diyarbakir karpuzu  (17.06.14 07:54:10)
Hayat ağacı diye bişey popüler oldu şimdi ve gondor'un beyaz ağacına da çok benziyor. Aynen bahsettiğin gibi bi iki iple bağlanan tarzda şeyler. lotr ürünlerini de haddinden fazla incelemiş bir insan olarak o kızda gördüğün şeyin bu hayat ağacı olduğunu iddia ediyorum, bi bak istersen. Olmasa da ona çok yakın bişey bulmuş olabilirsin.

  • pandispanya  (17.06.14 09:10:27)
gerçekten de öyleymiş pandispanya, çok teşekkürler cevabın için. neyin nesiymiş ki bu hayat ağacı? bildiğin minas tirith halbuki.

  • diyarbakir karpuzu  (17.06.14 15:12:52)
Mitolojik bir şey olsa gerek :) Bulmana sevindim, rica ederim.

  • pandispanya  (17.06.14 15:58:36)