rapidshare premium account, collector account nedir bunlar tam olarak?

ben misal premium aldim,
upload ettigim seyler premium account envanterinde gorunmuyo,
free collector's account mi lazim ayriaten.
nasil oluyo, biri biliyosa anlatsa.

ps:rapid'in GUI olayi bence iggrenncccc.
bu kadar end user dusmani nasil olurlar anlamiyom...

premium hesabına giriş yapıp dosyalarını upload etmen gerekir. eğer upload programı (rapiduploader ya da rapidshare manager) kullanıyorsan kullandığın programa premium bilgilerini girmen lazım. girmezsen hesabında gözükmez ayrıca 10 indirmeden sonra dosyalar silinemez ama erişilemez.

  • sutlu nescafe  (18.06.09 10:48:03 ~ 10:58:40)
premium'a uyeyken upload ediyom zaten, aynen 10 kere indirilir diye mesaj cikiyo.
linki veriyo filan. ama listeye dahil olmaya, yani log out olup gene log in olanda...

eskiden bu 10 olayi yoktu, yeni mi cikti? dertleri ne?
eri$ilemez derkene, link gorulmez diyosun?

peki collector's account ne?
  • rusdemezale  (18.06.09 10:57:52)
rapidshare sitesine gireceksin. premium zone kısmından giriş yapacaksın. oradaki yerden uplaod edeceksin. rapidshare'in ana sayfasından upload etmeye kalkarsan senin hesabına geçmez o. premium hesabın varken collectors zone ile uğraşmana gerek yok bence. collectors zone premium hesabı olmayan kişiler için bi kolaylık.

  • sutlu nescafe  (18.06.09 11:00:18)