Film-Dizi Önerisinde Bulunun Panpalar!

Selam IMDB'yi avucunun içi gibi bilenler,

şimdi 1 Temmuz'a kadar boşum. Eee tekim de, ne yapayım güzel güzel filmler izleyeyim dedim lakin güzel film bulamadım.

İnternetten altyazılı-dublajlı izleyebileceğim;

Aksiyon
Komedi
Bilim Kurgu ve en önemlisi
Gerilim filmleri önerebilir misiniz?

Sinemaya gitmeye üşeniyorum şu aralar, bu yüzden netten izleyebilirsem kafidir.

Bu arada aşağıda yazdığım, bitirdiğim yada hala izlediğim hali hazırda diziler var. DiziMag kapandığı için öneri falan alabiliyordum. O da yok artık. Bu tarzlarda dizi önerisinde bulunabilir misiniz?

Dexter,
Prison Break,
OZ,
Orphan Black,
HIMYM,
Friends,
Pokemon,
Death Note,
Fringe,
Supernatural,
Sopranos,
House M.D,
Breaking Bad,
The Simpsons,
South Park,
Behzat Ç,
Hannibal,
Heroes.

Saygılar ahali.

arrow derim dizi olarak.
.
diger diziler cok yavas geliyor.
arrow da her 40 dakika film gibi baslayip bitiyor. konu sarkmiyor.
  • kutsalbok  (16.06.14 17:10:11)
24, Arrow, belki chuck olabilir.
Ultimate spider-man de tam boş zamanlık çizgi filmdir.

  • atom karincanin torunu  (16.06.14 17:22:47)
Modern family. Bu sicakta baymaz, guldurur, su gibi. Mis.

  • kerbeee  (16.06.14 17:52:25)
Arrow izlemeye başladım hemen, ilk bölümden sardı namıssız. :)

24 adlı diziyi de çok duydum. Onunla da ayrıca ilgileneceğim. Arada çizgi film de olsun istemiştim. Spider-Man'da imdadımıza yetişmiştir.

İlgilenenlere teşekkür ederim.
  • t3hn0  (16.06.14 18:31:16)
herkese bunu öneriyorum son zamanlarda
(bkz: how not to live your life)

  • beholderrulez  (16.06.14 18:32:31)
Listedeki dizilerin hemen hemen hepsini izlemiş biri olarak Chuck'ı şiddetle tavsiye ederim. Gerilim olarak da American Horror Story serisi güzeldir.

  • marikaki  (16.06.14 20:07:29)
Mentalist, American Horror Story (1. sezon özellikle), battlestar galactica

anime: attack on titan, welcome to the nhk
  • ludmilla  (16.06.14 20:16:35 ~ 20:18:10)
Tabii ki Luther.

  • angelus  (16.06.14 20:19:01)
walk of shame komedi filmi

  • kanguru mu  (16.06.14 20:20:02)
o kadar cevap olmuş kimse six feet under dememiş. çok garip. bir de white collar izleyebilirsin.

  • kaza susu  (22.06.14 02:30:17)