erasmus başvuru sonuçları

31 mayısta başvurular sona erdi ama hala ses soluk yok.gidemeyecek miyim?

ülke: polonya/rzeszow

dosyanı vaktinde gönderdin mi? okulun sorumlusuna mail attın mı? yeterli bilgi vermemişsin ki, burda niye ben sana ekstra soru sormakla uğraşayım.

  • i ve been mistreated  (16.06.14 16:49:37)
başvuru işlerimi 31 mayıstan önce hallettim, halletmeden önce erasmus koordinatörümden eksiğim olmadığına dair onay aldım.

  • deletesystem32  (16.06.14 17:02:40)
karşı tarafı kastetmiştim mail attın mı diye sorarken. gittiğin okulun sorumlusunun mailini bi şekilde biliyorsundur ya da öğrenebilirsin herhalde. kendisine

1- gönderdiğim belgeleri aldınız mı
2- dosyamı işleme aldınız mı
3- kabul edildim mi okul ne zaman başlıyor kalacak yer ayarlıyor musunuz

şeklinde mail döşersen merak ettiğin noktalar aydınlanır herhalde.
  • i ve been mistreated  (16.06.14 17:07:00)