Zincirlikuyu, Kore Şehitleri caddesine gidiş

zincirlikuyu'daki kore şehitleri caddesine zincirlikuyu metrobüs durağından nasıl giderim? yürünebilecek bir mesafe midir? haritadan bakıyorum ancak mesafeyi kestiremedim, herhangi bir vasıtaya binmeye gerek var mı, varsa neye binebilirim?

15 dakika sürer yürüyerek

  • psyence fiction  (16.06.14 14:26:55)
10 dakika da yurursun herhangi bir vasitaya binmene gerek yok

  • surfer  (16.06.14 14:28:39)
peki gayrettepe metrosundan çıkıp yürüsem daha mı kısa olur?

  • varos cloudstrider  (16.06.14 14:31:43)
Asagi yukari ayni mesafe ama yolunu uzatmiyorsa ya da ekstra bir aktarma yapman gerekmiyorsa ben olsam metroyu tercih ederim

  • surfer  (16.06.14 14:34:28)
kadıköy'den geleceğim için metrobüsten ineceğim, oradan direkt çıkıp açıktan yürümek ile gayrettepe metrosuna yer altından yürüyüp yan taraftan çıkmak arasında kaldım, sanırım metro çıkışından biraz daha kısa oluyor oradan denerim, teşekkür ederim.

  • varos cloudstrider  (16.06.14 14:38:34)
Tam tersi metro cikisindan yolu 2 katina cikartirsin! Yer altindan gittigin yolu yukaridan geri gelmek zorunda kalirsin 10 dk. lik yol 20 dk. olur. Direkt metrobusten yukari cikip yuru derim ben

  • surfer  (16.06.14 14:42:36)
yuruyebilirsin

zinc. metrobusde in merdivenlerle yukari cik.

tarfigin ters yonune dogru yuru. zaten ust gecit var orada cadde orada basliyor.
pastane kebapci falan var hemen gorursun zaten.
  • exlibris  (16.06.14 14:45:20)
tamamdır teşekkürler, çıkıp direkt köprüden yürüyeceğim.

  • varos cloudstrider  (16.06.14 19:58:36)