duyuru'nun iddaacıları

Dünya kupası kar/zarar hasılatınız ne durumda? 50 lirayla başladım, dün sabah 2300 liraya çıkmıştı kasa, bu gece 1700'e düştü. Negzel başladığından beri hiç kaybetmemiştim. Nazarlık olsun deyin, dilinizi ısırın. Kardeş takım Bosna'ya da başarılar. Eksiduyuru iddaa timi yüzbaşı ssmdyg.

Tüyo versene olm? İçerdeyim. :/

  • otonom  (16.06.14 01:31:15)
133ü uzun vadeli olmak üzere 150 bastım. şu ana kadar 17 dönüşü oldu. grup maçları bitsin daha net bir tablo ortaya çıkacak.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (16.06.14 01:33:59 ~ 01:34:36)
hesabımda son 22 lira vardı, onu attım nesine'ye. 46 olunca 23'ünü çektim, hepsini kaybetsem bile 1 lira karda olayım dedim. insan hem fakir hem vizyonsuz olunca böyle oluyor.

neyse, sonra içerdeki 23 lira yunanlar yüzünden gitti, 9 liraya düştüm. uzun vadeli bir tane kuponum var, o tutarsa 23-24 falan gelecek. "hem işlensin hem de kullanılamasın bu para" deyip basmıştım. ispanya ve fransa gruptan çıkar, arjantin lider bitirir grubu dediydim.

bugün yaptığım iki kupon ateş etti, şu an yine 25 küsür var.

yani her türlü 1 lira geçirdim iddaa'ya, turnuva boyunca daha para yatırmam. fena gitmiyom, 5-6 kuponumun sadece biri yattı. hesabımdaki paradan 20 lira daha atarsam banka hesabıma, 21 lira sokmuş olucam. çok kralım.
  • pescador  (16.06.14 01:37:06 ~ 01:38:13)
200 lira zarardayım. hollandayı filan bilmiş halim bu.

yunanistan a alt verdim. ordan gümledik.
  • zvonimir  (16.06.14 01:48:31)
Hesabimda 8 tl buldum şans. Hiç oynamam ama Arjantin e 4-0 ve 3-0 iki kupon yaptım. :)

  • oldboy  (16.06.14 02:24:12)