Tanıdığınız en çapkın adam nasıl biriydi?

Sb. Tipini filan demiyorum. Nasıl davranırdı?

kibardı. hiç küfretmezdi. eğlenmek için insanların taklidi yapar, hiçbir kıza değer vermezdi. babası annesini aldatmıştı. erkekliği çok kız sikmek sanıyordu.

  • vfgerty  (15.06.14 22:34:42)
Samimi, sicak, ketum.

  • cecilia  (15.06.14 22:34:48)
Sicak, neseli, komik

  • Idonthaveausername  (15.06.14 22:35:12 ~ 22:35:41)
Orta yaş krizi ile kalıbına sığamazdı. Canlı, neşeli, karizmatik ama en ufak sıkıntı ve üzüntüye gelemeyen, yapay ve her daim "Yarın ölür müyüz, kalır mıyız belli değil. O yüzden bir an önce sevişelim" titreşimi ile gezen.

  • aychovsky  (15.06.14 22:45:20)
dünya umurunda olmayan, işsiz güçsüz arkadaş parası yiyen, kendinden 10-15 yaş küçük üniversitelilerle takılan, ama kızları buna rağmen peşinde döndüren biriydi.

umursamaz davranarak hallediyordu işini.
  • homo sapiens gotgobekus  (15.06.14 22:48:11)
rahat, esprili, özgüvenli

  • things  (15.06.14 22:49:42)
çok konuşan, acayip hareketli ( hiperaktif olduğunu düşünüyorum), muhabbeti iyi, eğlenceli, hazırcevap, komedi biriydi, çok flörtözdü.

  • rock n roll  (15.06.14 22:51:22)
İlgili alakalı sıcakkanlı tüm sevgilide olması gereken özellikler

Tek bi şeyi atlattı benim araştırma huyumu.
Bi öğreniyorum eleman nişanlıymış.
Tabi ben dahil tüm manitalarına facebook u yolladım. Adam mor!
E ava giderken avlandı.
  • indescribable  (15.06.14 22:54:57)
Vücudu taş gibiydi. Eğlenceli bir insandı bi de.

  • buff  (15.06.14 22:57:31)
kadın var olmaz mı? çapkın erkeği sevmiyorum babanım bir arkadaşı kadınların parasını yemeyi meslek haline getirmişti o nedenle tiksiniyorum çapkın adamdan uzak duruyorum.

not: erkeğim onu bi diyim de
  • selam  (15.06.14 23:20:31 ~ 23:20:58)
Sicakkanli, asiri derecede cok konusan, ufacik ayrintilara bile dikkat eden bir tipti.

  • cezzar dede  (15.06.14 23:23:51)
Zekî, eğlenceli, özgüveni tavanlarda, güzel vücutlu ve düzgün giyimli, biraz orta yaş sendromlu:) hiçbir durumda iltifat etmekten çekinmeyen, rahat ama iş yaşamında hırslı, zaman zaman 6 yaşındaki erkek çocukları gibi sevimli tavırlara bürünen sempatik biriydi.

  • megalomaniac  (15.06.14 23:28:57)
Tanıdığım iki çapkın da kuştu. İkisi de maviydi.

  • Lim5  (15.06.14 23:29:48)
homo sapiens gotgobekus +1

bu özelliklere sahip kaan adında bi insan evladı yaşar, evlendi ama siz yine de dikkatli olun.
  • azizakin  (15.06.14 23:38:21)