[]

Schengen vizesi ve ilk giriş yapılacak ülke

Schengen vizesini İtalya 'dan alacağım daha kolay olduğu için. Ama gidiş dönüşü uçakla ve Viyana'dan yapmak istiyorum. Şimdi vize başvurusunda uçak biletininin Viyana 'ya olduğunu görürlerse sorun çıkarırlar mı? Seyahat planımda en çok İtalya'da kalacağım görülüyor.
 
çıkarabilirler. vizeyi aldıktan sonra viyana'dan girerseniz çok büyük bir ihtimalle hiç sorun çıkmaz ama avusturya bileti ile vize almaya çalışırsanız kıllık yapacakları tutarsa yapabilirler.

en kötü boş bir rezervasyon yaptırıp vizeyi aldıktan sonra viyana üzerinden gidin.
  • kuja  (15.06.14 21:56:32) 
uçak için boş rezervasyon nasıl yapılıyor? Ya da Avusturya'dan mı alsam vizeyi zor mudur?


  • fearisthemindkiller  (15.06.14 21:59:24) 
thy.com.tr'den gir yaptır rezervasyon. 2-3 gün geçerli, ödeme yapmaya kredi kartı vermene gerek yok.

şu ülke zor şu ülke kolay diye şehir efsaneleri olsa da genelde avrupa'dan vize almak, belgelerin yeterli olduğu sürece sorun değil. bazıları yoğunluk için daha fazla bekletir o kadar.
  • kuja  (15.06.14 22:02:22) 
peki vize sürecinde rezervasyon iptal edince sorun olur mu?


  • fearisthemindkiller  (15.06.14 22:18:47) 
olmaz, kendisi bileti almadığınızda iptal oluyor zaten.


  • kuja  (15.06.14 22:53:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.