Aşırı kafa kaşıntısı

2 günde bir banyo yapan (1 gün yapıp 1 gün yapmıyorum) biri olduğum halde son 1 aydır kafamın arka kısmı aşırı derecede kaşınıyor. zaman zaman kanadığı bile oluyor kaşımaktan. Kullandığım bir ilaç yok, sağlıklıyım. neden olabilir?

Benim çimlerle haşır neşir vakit geçirdiğim günler olur, bazen 1 banyo bile paklamaz. O minik yaratıklar olabilir. Gün içinde yeşile yakın olduğun anları düşün?

  • sadegazoz  (15.06.14 16:30:24)
dermatit olabilir cildiyeciye görünmen lazım.

  • ghaash  (15.06.14 16:31:40)
Bit olabilir? Inanin temizlikle-pislikle alakasi yok. Nereden kapacaginiz belli olmaz. Kazik kadar halimle iki sene once bitlendim mesela ilkokul cocugu gibi :(

  • kerbeee  (15.06.14 16:32:45)
@zikardo yok.

@sadegazoz evden çıkmıyorum.

@ghaash evet böyle birşey düşündüm bende. ilk defa oluyor böyle birşey ama bu hastalığın kronik olduğu söylenmiş. belki de basit birşeydir, çabuk geçer. teşekkürler herkese.

edit: bit değildir ya, dediğim gibi evden çıkmıyorum ki doğru düzgün bit olsun. zaten olsaydı da görünürdü, anneme baktırdım kızarmış falan dedi.
  • neil manke  (15.06.14 16:33:42 ~ 16:34:58)
Sampuan alerjisi olabilir.

  • instant crush  (15.06.14 17:32:59)
Dermatit gibi duruyor. Bir tür egzama.

  • misirkalyonigne  (15.06.14 20:43:34)