bir insanin sinek isirigina alerjisi olur mu arkadas ya?

bir yerden isiriliyorum, on yerden sisiyorum. bi tanesi sislik var, bildiginiz sinek isirigi kabarigi aslen, giydigim tayttan belli oluyor! kafam kadar sismis bildigin. nabim ben bunlara? cakmakla yakim mi? elimde fisfisli kolonya sisesi, fiss fiss kasindikca sikiyom, gecmiyo da:(

bi daha piknige giderken ayni anda uc onlem almazsam neyim!!!

b+ :/ vfgerty:/

  • mutevazi  (15.06.14 09:28:25)
Yok o bende de oluyo değil sinek
Böcek görsem kaşıntı başlıyo
Hadi atıyorum gece eve böcek girdi kolumun üstünden yürümüş olsun her yerim kaşınır.

Yok böyle action.
  • indescribable  (15.06.14 10:43:17)
isirikli yere amanoyak sur. ne kadar cabuk surersen o kadar basarili olur. ama dikkat et, abartma... sonucta amonyak da masum bi sivi degil. accik pamukla boyle...

  • no avalon  (15.06.14 11:21:24)
şu sineksavar spreylerden sürüp gidebilirsiniz pikniğe.

  • pofudus  (15.06.14 11:56:08)
bende de var sivrisinege alerji, isirdigi yer kahve tabagi kadar kizariyor. devamli sinek ilaci sikacaksin, olmadan onleyeceksin, yoksa i-ih.

  • beriberi  (15.06.14 12:21:36)
Sinek isiriginin uzerine fenistil jel sureceksin.eczaneden al ve surekli bulundur yaninda,kasintiyi aliyor ve rahaylatiyor.zordur bilirim

  • brnbrs  (15.06.14 12:39:52)
Yatağının her yanına sarımsak koy. En azından evinde rahat edersin. Odana hırsız da girmez.

  • arnold schwarzeneger  (15.06.14 13:38:57 ~ 13:39:18)