avrupa yakası, pazar günü kahvaltılık mekan

Sıra bekleme derdi olmadan, Sakince kahvaltı yapabileceğimiz mkan var mıdır? Boğazı görmesi tercih sebebi olacak.

çengelköy sütiş
pardon avrupa yakasıymış :(
o zaman emirgan sutiş ama erken gidin yer bulursunuz
  • psyence fiction  (15.06.14 03:20:45 ~ 03:25:03)
yeniköy köybaşı cd. üzerinde emek diye bi yer vardır hemen denizin yanındadır küçük sevimli bi yer severim tavsiye de ederim gidilir.

  • ozymandias10  (15.06.14 03:44:04)
Emirgan sütiş.

  • sen git ben geliyorum  (15.06.14 08:32:01)
Emirgan sütişe erken gitmek lazım yoksa deli sıra olur. Hisar'da kale var ama uzun zamandır pazar hariç günlerde gittim. Bir de yenikoydw denize 0 yenikoy spor kulübünün yeri var, bildiğin boğazın kenarında oturuyorsun.

  • nwnd  (15.06.14 11:06:41)
Florya çok mu uzak kaçar?

  • fayfim  (15.06.14 11:10:15)
hisar kale iyidir. iki tane yeri var. bir tanesi cok kalabalik oluyor, sira oluyor. digeri bos oluyor. tam caminin yaninda 3 katli bir yeri var. oraya gidin. en ust kattan manzarasi daha guzel

  • crucio  (15.06.14 11:48:29)
Emirgan sütiş iyidir.urun kalitesi cok iyi.cok sira varken bile hizli surkule oluyor, beklemezsiniz fazla 10 bilemedin 15 dk.

  • offfanamofff  (15.06.14 23:41:34)