Cafelerde ki nargilenin renkli olması

Arkadaşlar merhaba, benim sorum gayet açık aslında, bazı cafeler de özellikle (bkz: big mammas) adlı mekanda ki nargilelerin bir çoğu rengarenk, rengarenk dediğim, nargilenin suyu renkli. duman falan renkli değil, bu işin sırrı nedir? evimde nargile var,ne katılıyor da renkli oluyor o su? birde o suyun renkli olması, içerken aromayı değiştirir,güzelleştirir mi ? (bana güzelleştiriyor gibi geliyor ). suyun içine katılan şey her neyse nereden alabilirim. (istanbul )

Gıda boyası olabilir mi?

Mısır'da nargilelerin altına absolut takıyorlar mesela bazen kokteyl koyuyorlar renkli oluyor.
  • colorwithnotexist  (15.06.14 01:31:06)
sütlü nargile falan da var. aromayı güzelleştiriyor diyorlar.

edit: redbull koyanlar da var ama çok dandik oluyor bence, hatta elmalı nargilenin tütününü lüle yerine (lüleydi galba onun adı) elma'nın içine koyup servis edenler de var. çok değişik fanteziler var.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (15.06.14 01:52:25 ~ 01:57:32)
  • kara_sinek  (15.06.14 02:09:02)
meyve suyu, sut, ice tea, surup falan koyuyorlar.

  • crucio  (15.06.14 03:15:24)
sanırım kokteyl şurubu renkler aynı kokteyl şurubu gibi oluyor

  • kemal ulas barmanbek  (15.06.14 14:31:54)