Sigorta uzmanlarına

Otoyolda öünündeki kediye çarpmamak için aniden önümde duran. Benim kaza yapmama sebep olduğu halde arkadan vurduğum için benim suçlu olduğum bir kazadan dolayı -burası iç dökmeydi- kaskpm delindi. Hasarsızlık bittiği gibi bindirmeler oşmuş

3-4 binli rakamlar geliyor. Bu sene kaskosuz takılsam seneye kasko ypsam bişey farkeder mi. Kayığpkazanç olur mu
Yüzde 10 du indirim. O da gitmiş

bir ay önce benım basıma geldi buna benzer bir şey. bir hayvana sertçe vurdum arabanın önü sağlam dağıldı. kasko tamir masrafı olarak (tüm parçalar orijinal yetkili serviste takıldı) 4100 tl para ödedi firmaya. bugün de kaskoyu yenilettim. geçen sene 1200 dü bugün 1290a yenilettim. araç 2012 model opel astra

3-4 binli rakamlarla hiç karşılaşmadım. abartı ya da farazi rakam olabilir mi acaba? bir de unutmadan kasko olmadan olmaz
  • eagle is free  (14.06.14 22:55:07)
Aksa 6000 demiş hatta. Manyak bunlar. Herhalde arabaya binelim bu İstanbul trafiğinde hiç kazaya bulaşmadan kuzu kuzu prim ödeyelim beklentisiyle kurmuşlar
Diyorum acaba bunlar beni riskli gruba mı aldılar
Biri park etmiş arabama çarptı
Başka biri yanındakiyle kaza yapıp geldi beni sıkıştırdı. Diğer ikisinde %100 karşıya verildi yani kaskom delinmedi ama onları da mı hesaplıyor bunlar

Kazaya bulaşmamak ne mümkün
  • efruz  (14.06.14 23:07:53 ~ 23:09:26)