Facebook/Sözlük/Mail şifrelerinizi kimler biliyor?

kimler?

Hic kimse.

  • duzsac  (14.06.14 17:01:44)
sozluk sifremi chrome biliyor.
digerlerini ben bile bilmiyorum o derece (sifreleri klasorde tutuyorum sifreleri, sifrelerde baya bi karisik)

  • jedilance  (14.06.14 17:02:53)
hemen hemen hepsi ayni oldugu icin birini bilen digerlerini de biliyor genelde. hepi topu 2-3 kisidir, onlarin da girdigini dusunmuyorum zaten. ha girerlerse de girsinler, gizlimiz saklimiz yok cok sukur.

  • fakyoras  (14.06.14 17:03:17)
kimse bilmiyor.

  • rock n roll  (14.06.14 17:04:12)
hiç kimse.

  • kuzey li  (14.06.14 17:04:51)
internete erişemediğim zaman ve bir işlem yapmak zorunda olduğum zaman mail, facebook, kariyernet şifremi falan arkadaşlarıma veriyorum. ezberlerinde mi bilmiyorum valla.

  • kamera motor  (14.06.14 17:06:13)
pi sayisini bilen herkes kucuk bir sansla tutturabilir.

  • kutsalbok  (14.06.14 17:07:07)
facebook şifremin çalındığını eski esvgili benden önce fark edip değiştirmişti şifremi ve ona bağlı mail adresimin şifresini, hatırlıyorsa biliyor. Aynı şekilde aktif olarak kullandığım bir mail şifremi de ona maillerimden bir şey bulup çıkartması için söylemiştim, sözlük şifrem de maillerimde, biliyorsa o biliyordur.

ne salakmışım, hiç birini de değiştirmemişim, sözlüğü değiştireyim bari.
  • kaymaktutmayansicaksut  (14.06.14 17:07:28)
Hiç kimse. Hatta bazen ben bile bilmiyorum oturumlar sürekli açık kaldığından.

  • loverdose  (14.06.14 17:08:00)
facebook şifremi bilmeyen yok, kullandığım 2 şifre var zaten hafızam çok kötü olduğu için bazen bunları bile karıştırıyorum.. facebook, önemsiz mail hesaplarının şifreleri basit olan, sözlük, özel mail hesabım, alışveriş yaptığım sitelere giriş şifrelerim az aha zor olan şifrem, bunları bilen yok, dönem dönem söylemem gerektiğinde de yazdıkları an unutuyorlar..

  • mutekebbir  (14.06.14 17:09:16)
2 şifre kullanıyorum. 1 tanesini herkes biliyor diğerini hiç kimse bilmiyor. Facebook, duyuru, sözlük, kişisel skype ve mail adresimin şifresini herkes biliyor. muhtemelen hiç biri tüm şifrelerimi bildiğini bilmiyor. :D

  • Celestial  (14.06.14 17:11:38)
hiçbirini kimse bilmiyor. sadece yemeksepeti şifremi bir arkadaş biliyor, onu da zaten o girip benim için sipariş verebilsin diye değiştirmiştim, ondan biliyor.

  • pescador  (14.06.14 17:23:29)
Kimse

Sadece firefox chrome
İpod tlf biliyor

Zaten hepsi tlf onaylı
Tlf umu bulan mailimi kırar
Mailimi kıran hesaplara ulaşır abow!
  • indescribable  (14.06.14 17:26:16)
Sadece ben biliyorum. Dönemlik şifrelerim var. 2009 da actiklarim aynı 2011de actiklarim aynı gibi.

  • Lim5  (14.06.14 17:26:26)
kendileri biliyor. başka bilen yok.

  • kambocya diasporasi  (14.06.14 17:30:14)
Kimse. Dogal olan da bu degil mi?

  • fever  (14.06.14 17:36:39)
eşim tüm şifrelerimi biliyor

  • basond  (14.06.14 18:23:37)
hiç kimse..

  • chatrefhill  (14.06.14 18:39:51)
Kiz kardesim bir zamanlar biliyordu, sifrelerimde ufak degisiklikler yaptim, iyi bir tahminle birkac denemede tutturabilir.
Not: sevgilim var ama sifreleri vermek gibi bi ihtiyac olusmadi. Zaten dunyanin en sacma seyi sevgiliye sifreleri soylemek.

  • mukrime  (14.06.14 18:40:08)
kimse bilmiyor neden bilsin ki :/

  • xenophobe  (14.06.14 18:55:24)