allahini seven uzerime kaliteli turkce muzik atsin.

Bundan 5 10 sene once trt de cikardi cahilligime aldanmayin turk sanat muzigi mi oluyor artik ne oluyor onlara annem babam eslik ederdi de ergenlik akliyla iyk deyip gecerdim.

Bunu diyecegimi hic tahmin etmezdim ama ne guzelmis lan onlar! Onlari istiyorum iste ben nereden bulacagim? Bana en bilinenlerini, en sevdiklerinizi gonderin de dinleyeyim.

Arkadas gulden karabocek'ten sen evlisin'i gonderdi yirmi kere dinledim ust uste boyle seyler istiyorum! Turu ne oluyor onun mesela? Aydinlatin su cahal kardesinizi.

Cok tesekkurler!

nalan altinors nazende sevgilim www.youtube.com

  • exlibris  (14.06.14 15:54:07)
her mevsim icimden gelip gecersin utku gudu www.youtube.com mutlaka dinle

  • exlibris  (14.06.14 15:55:16)
  • mattiadestro  (14.06.14 15:57:15)
aysen birgor unuturum diye yorma kendini www.youtube.com sese yoruma gel

www.youtube.com
  • exlibris  (14.06.14 15:57:19 ~ 15:58:47)
dostum sen kafayı yemişsin.

şu eseri sevmeyen insan -çok net söylüyorum- gö-zü-me gö-zük-me-sin:
www.neleroluyorhayatta.com

devaaaam!

www.youtube.com

sana iyilik yapacağım, daha fazla atmayacağım.
  • papillon7  (14.06.14 15:59:16)
cem yılmaz ah bu gonul sarkilari www.youtube.com

  • exlibris  (14.06.14 16:00:02)
Melihat gülses-günaydınım

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (14.06.14 16:01:38)
Iste duyuruyu bu yuzden seviyorum. COK COK tesekkurler arkadaslar! Bazi duyurucular cevaplarini siliyor yazdiktan sonra siz yapmayin ha baska yere kaydetmiyorum buradan dinleyecegim sirayla.

@papillon7 size ekstra tesekkurler efenim! daha varsa usenmezseniz atabilirsiniz :)
  • babamasoliimbananickaldirsin  (14.06.14 16:10:10)
www.youtube.com - Ömrüm seni sevmekle nihayet bulacaktır. En sevdiğim eserlerden biri.

Bu da iyi.
www.youtube.com
  • duyond  (14.06.14 16:11:37 ~ 16:12:56)
dayanamadım.

www.youtube.com

"Bundan 5 10 sene once trt de cikardi cahilligime aldanmayin turk sanat muzigi mi oluyor artik ne oluyor onlara annem babam eslik ederdi de ergenlik akliyla iyk deyip gecerdim."

dostum yaptığın çok ayıp. ben pazar günü gelse de mustafa keser dinlesek diye beklerdim. "alıoooo" demesini iple çekerdim. yakıştıramadım.
  • papillon7  (14.06.14 16:32:56)
www.youtube.com

Cevaplara bakmadım bu arada.
  • woodstockchild  (14.06.14 17:52:08)
@papillon7 ahahahah tesekkurler! :)

ergenlik iste :( buyumek lazimmis biraz degerini anlamak icin bu cevherlerin.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (14.06.14 18:27:22 ~ 18:27:39)