ritalin ve dikkat toplama

alttaki duyuruda adını görünce aklıma geldi, şimdi bu ilaç geçiçi süreyle dikkat eksikliğine iyi geliyor, fakat uzun sürede etkisi olmuyor bir çeşit uyuşturucu bile deniliyor, benim merakım saçma olabilir ama, sallıyorum sınav döneminde yada bir şey ögrenme ihtiyacı olan dönemde dikkat eksiikliği olan birisi bunu kullanınca aldığı bilgi kalıcı oluyor değil mi ??

soru saçma olabilir ama kusura galmayın.

Ben vaktiyle 18 yaşına kadar kullandım ve faydasını çok gördüm. Ancak 18 yaşından sonra ilacı değiştiriyorlar farklı bir ilaca geçiyorlar.

  • air  (14.06.14 02:40:14)
tabiki öğrendiğini öğrenmiş oluyorsun, farklı bilince geçmiyorsun. kalıcı bellek merak etme. Sınav dönemi şu ilaç bana deva olur mu diye başlamayı düşünuyorsan , kısa vadede ilaca uyum saglarken karşılaşacağın problemlerden dolayı tavsiye etmem, gerçi doktorun sana en net şekilde bilgilendirir.

  • ingazhi  (14.06.14 12:26:09)
Dikkatini toplamana ve bir yerde yoğunlaştırmana yardım ediyor. Bu sayede öğrenmeni kolaylaştırıyor.

  • air  (16.06.14 03:22:06)
Bana sorarasan sinav doneminde sunu kullan bunu kullan dedikleri hersey hikaye. Uykunu iyi al, bedenini de iyi dinlendir sinava giderken.

  • delifaruk  (16.06.14 03:25:35)