şu mesajdan ne anlaşılıyo?

4-5 yıllık, içinde sadece 3-4 tane kendi fotoğrafımın olduğu bi blogum var.
ordan facebooka ve twittera yönlendirme de var.

kullanmak kısmını anlamadım, ne ola ki?

senin kimliğini fotonu falan mı kullanmış acaba?

  • patr  (13.06.14 19:18:16)
senin fotoğraflarını alıp bir şekilde kullanmıştır. Kendi profilini senin fotoğraflarınla açmıştır adın soyadın varsa belki direkt kendini sen olarak tanıtmıştır. Ama kötü ne olmuş olabilir(zarar vermedim dese de) neden ulaşmak istiyor bilemedim.

  • rodriguez2  (13.06.14 19:19:14)
kimliğime ulaşamaz, dediğim gibi blogumda pek fotoğraf yok olanlar da kullanılacak fotoğraflar değil.

facebookumdan falan alabilir fotoğrafları ama o zaman da ordan ulaşırdı bana.
  • seksen9  (13.06.14 19:21:40)
fotoğraflarını kullanmış. hatta belki de bir gönül ilişkisine başlamış o fotoğraflar aracılığıyla. karşı tarafla görüşmemiştir muhtemelen hiç. karşı taraf görüşmek isteyince de paçaları tutuşmuş. ben bunu okudum.

  • devilred  (13.06.14 19:28:41)
devilred + 1
Onun anladığını anladım ben de.

  • aychovsky  (13.06.14 19:30:42)
facebooktan ulaşmak daha zor ama.
diğere düşüyor mesaj vs...

blogunuz için "benim blogum" da demiş olabilir birilerine. ama bana da fotoğraf kullanmış gibi geldi.
  • icemint  (13.06.14 19:30:58)
yazilarini kullanmistir.

  • kutsalbok  (13.06.14 19:42:17)
(bkz: böbrek.avi)

eskiden olsa çoktan yapılmıştı bu. :(
ben de merak ettim, facebook'tan bir ulaş. ne olacak ki?
  • darkredanger  (13.06.14 21:23:53)
facebook'tan ulaşma. bunu nereden yazmış bilemiyorum ama cevap verebiliyosan buradan ver. ya da twitterdan dm at. önce bi kendini açıklasın napmış anlatsın.
bu ne be manyak mıdır nedir?!

  • cilgin korsan ces  (13.06.14 21:28:52)
noldu bu işin sonu?

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (17.06.14 11:33:24)
ne yapmaya çalıştığını anlamadım valla; imgur.com

ya vaz geçti ya da yanında biri vardı kıvırdı. üstelemedim ben de..

gönderdiği isimle tumblr hesabı yok zaten karakter hatası değil.
  • seksen9  (17.06.14 13:19:52 ~ 13:20:45)
manyak işte. bu arada tepedeki adı da karalasaymışsın iyiymiş.

  • cilgin korsan ces  (17.06.14 18:27:39)
bosverin, gitsin. kim bilir ne zarfi...

  • o da olur  (17.06.14 18:37:56)