İstanbul Üniversitesi Kütüphanesi

Merhaba,

Pazartesi sınavım var, henüz doğru düzgün çalışamadım ve evde ya oyalanıyorum ya uykum geliyor. Eve yakın kafeye filan gidiyorum ama bu hafta sonu daha fazlası lazım.

Cumartesi ve pazar günleri sabahtan kütüphaneye gidip geceye kadar kalıp çalışayım diyorum.

1) Yer bulur muyum?
2) Çok gürültülü, havasız filan olur mu?
3) Bilgisayar götürsem, priz ve wifi var mıdır?
4) İÜ öğrenci kartımla direkt girebilir miyim?
5) 7/24 açık yazıyor, doğru mudur?

Teşekkürler...

1-yer biraz zor bulursun. azıcık orada beklemen, dolanman gerekebilir.
2-gürültü ders çalışmanı engelleyecek kadar olmaz.
3-priz var, wifi var. ama yıllar önce ben bağlanamamıştım nedense.
4-öğrenci kartınla okulun tüm kütüphanelerine rahatça girebilirsin.
5-merkez kütüphane 7/24 açık, evet. onun dışında iktisat kütüphanesi akşam 11e kadar, edebiyat kütüphanesi (yanılmıyorsam) 7ye kadar açık.
  • lesmiserables  (13.06.14 18:08:07)
Öğrenci olmayanlar da girebiliyor mu? Peki ya Avcılar Kampüsü'ndeki?

  • felina  (17.07.14 23:40:25)