Konusunu yazdığım iki filmi seyreder miydiniz

filmadlari.blogspot.com.tr

soru linklerde

ben seyrederim.

edit: ha ben hiç okumadım ayrıca yazdıklarını eheh. okumam da zaten genelde bi filmi izlemeden önce.
  • tepedeki psychedelic adam  (13.06.14 17:46:52 ~ 22:39:11)
ben seyrederim de sansürsüz olursa tabii birde dublajli olmamasi lazim.

  • nojo  (13.06.14 17:49:09)
Seyretmem.

Ama şunu eklemeliyim sanırsam, ilk filmi 3. cümlesine kadar okudum, ikinci filmin fotosunu görünce vazgeçtim.

Filmin konusunu yazmamışsınız, özetini çıkartmışsınız. Diliniz tarafıma akıcı gelmediğinden de izlemem. Ne anlatımınız(geldi, gitti, dedi) ne de okuduğum filme dair birkaç satır ilgimi çekti.
  • kaymaktutmayansicaksut  (13.06.14 17:52:06)
ilki cok bombaymis. izlenebilir.

  • fortisvita  (13.06.14 17:58:45)
okudum. yani alınmayın ama anlatım çok kötü. ayrıca filmi özetlemişsiniz, izlemeye gerek kalmadı resmen. amacınız film tanıtmaksa bu şekilde olmaz. yazının amacını da anlayamadım zaten.

  • darkredanger  (13.06.14 19:52:20)
Kaymaktutmayansicaksut'e katılıyorum.

Zaten filmleri nihayetinde ne gerçekleşeceğine kadar anlatmışsınız. O nedenle merak edip seyretmem ayrıca ilgimi çekmedi de.
Dedi, der, yapar şeklinde yazıldığından senaryo okur gibi hissettim. Kimin neyi söylediği de özellikle ilk filmin sonlarına doğru anlaşılmamaya başladı.
Toparlarsak hayır.
  • oranjlaturanj  (13.06.14 19:52:35)