[]

mizu / misspera

Selamlar,

Bu iki dükkandan birinden ürün almak istiyorum. Misspera hakkında çok fazla olumsuz yorum yok ama mizu'yu itin götüne sokmuşlar.

Mizu'da satılan parfümlerin orjinal olmadığını, kalıcığının olmadığını falan söylemişler.

Baya kararsız kaldım, Mizu gerçekten böyle bir yer mi?

 
alma ikisinden de.


  • yapma volkan  (13.06.14 15:58:30) 
mizudan hiç almadım ama alanların hepsi daha geçen gün burada kalıcılığından şikayetçi oluyorlardı. çakma değilse bile bir yamukluk var gibi.


  • kerbeee  (13.06.14 15:58:37) 
bu arada parfüm için morhipoyu düşünebilirsin, boyner tabanlı biliyorsun. ben online alacak olsam oradan alırdım.


  • kerbeee  (13.06.14 16:10:42) 
oranın fiyatları pahalı geldi mizu ve missperaya göre, o yüzden bu iki yer arasında kaldım, sorayım dedim


  • bonjurkes  (13.06.14 16:12:55) 
Ben de birkaç ay kadar önce kararsızlıkla Mizudan aldım. Sorun yaşamadım. Bana gelenin orjinal olduğundan da eminim. Şanslıydım belki de.


  • evilinacloset  (13.06.14 16:46:39) 
www.bellamola.com

en azından sorunsuz iade alıyorlar, özellikle bu parfüm bayat denildiğinde. hatta bugünde buna dair bir yorum okudum. en azından müşteri hizmetleri iyi çalışıyor.
  • tuborg yesili  (13.06.14 16:48:26) 
geçen sene mizu dan rochas ve bossbottled aldım.

boss bottled orjinaldi ama rochastan aşırı kıllandım. ama sanrım kıllanmam gereken mizu değil rochas. Rochas kendisi bozmuş. ama parfümde aşırı yoğun alkol kokusuda geliyordu. ama YKM nin içinde ki parfümeriden tester sıktım o da oyleydi.
  • Sskywalkeremre  (13.06.14 16:58:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.