saçma sapan bir şekilde bir şarkı arıyorum (buldum)

tarif edeceğim parçayı bulan gözümde bir dahi olacak. şarkıyı aramaktan uyku uyuyamadım. kaydet gönder falan demeyin yapamam onları. ıslık bile çalamıyorum.
şimdi;
aradığım parça bir keman solosu
klasik müzik eseri olabilir.
böyle yavaş değil hızlı.
çok bilindik.
şu şekilde tavsiye etmek istiyorum:
dırırı-dırırı \ dırırı-dırırı x 6 (farklı tonlarda çalıyor burayı)
dırırırııııı dırırırıııı diye gidiyor bu kısımda kemanın sesi epey inceliyor.

ne olur bu tarifimden anlayan biri çıksın. bir de ne olur dalga geçmeyin. beggin'den bile beter tarif ettim, evet.

atma hakkımı kullanarak vanessa mae - contradanza diyorum.

  • oxygene  (13.06.14 00:56:37)
allah be. buldum! Astor Piazzolla - Libertango imiş.
@oxygene, sen yine de sağol.

  • kırmızıkaşekaban  (13.06.14 01:00:27)
Antonio Vivaldi - Storm: youtu.be ?

  • nwnd  (13.06.14 01:00:28)
bu kadar tekrarlı klasik parça bolero olabilir. ama kemanla bilemiyorum. ama dırırırı dırırırı für elise de olabilir şu an benim beynimde :D çok bilindik...ah moonlight sonata? klasik olduğundan eminsen ona göre toparlıcam beynimi, dırırırı dırırırı :D

e hemen buluverdin be ya, olmadı :p
  • kerbeee  (13.06.14 01:01:48 ~ 01:02:32)
emeği geçenlere de tik atayım bari. şu acayip soruma bile yardım ettiniz.
@kerbee, hemen mi? 2 saattir arıyorum...

  • kırmızıkaşekaban  (13.06.14 01:03:31)