Deliresim var.

İki yıldır yaptığım amelelik an itibarıyla bitmiş vaziyette. Belki bir ay daha son kırıntılarıyla uğraşırım o kadar.

Şimdi böyle neşeyle karışık bir "ee ne yapayım şimdi?" hissi var. Uranyum yiyesim, viskiyle banyo yapasım, dişimle kamyon çekesim falan var :P

Bir oyuna falan mı sarsam? Ya da film? En azından şu an kafamı biraz meşgul edeyim istiyorum.

ne yaptın hacu, tez mi yazdın?

hemen yolculuğa çık. hem yaptığın işi özlersin, hem yolculuk her halükarda iyidir. birileriyle karşılaşırsın, tanışırsın, bir şeyler olur falan...
  • helios  (13.06.14 00:15:43)
the grand budapest hotel ben izlemedim ama çok övdüler izle bari. gülmek istersen kardeş payına başlayabilirsin. romantik ama farklı teknolojik bir şey istersen her ü izleyebilirsin.

oyun istersen Watch Dogs çıktı daha yeni person of interest konulu oynayabilirsin.

ayrıca helios +1
  • westblack  (13.06.14 00:17:02)
Adı tez olmayan bir tez. Evet. Dersler de vardı bir yandan.

Yolculuğa pazartesi çıkıyorum ama arkadaşlarımın yanına gidiyorum. Erik rakısı ve votka ayırmışlar bana. Şu anda sıkıntıdan flac arşivimi apple lossless formatına çeviriyorum öyle diyeyim.

Yolculuk şu anda zor. Şu bir aylık son işten gelen parayla belki...
  • alperz  (13.06.14 00:19:34)
Film konusunda biraz kılım aslında. Gerçek olamayacak olayları içeren filmleri seviyorum. Bilimkurgu mesela...

John Carter'a ne dersiniz?
  • alperz  (13.06.14 00:21:43)
Watch dogs oyna

  • jadle  (13.06.14 00:24:34)
Mac OS X'de yokmuş sanırım.

  • alperz  (13.06.14 00:27:24)
madem bilimkurgu seviyorsun, dün "Edge of Tomorrow"a gittim tavsiye edebilirim. Çok iyi diyemem ama kafa dağıtmak için yeterli bence. Çok sorgulamazsan gidişat tatmin ediyor.

  • rodriguez2  (13.06.14 01:33:18 ~ 01:33:42)