ilginç bi arkadaş

Uniden arkadasim birkac gunlugune bize misafirligine geldi. Icerde televizyon izliyodu ben de odamda telefonla gorusme yapiyordum. Salon kapisi odaya gireni gormucek konumda. Tam iceri giriyodum. Hapşurdu ve kendi kendine cok yasa dedi sonra elhamdulillah falan filan arapca bi seyler dedi. Caktirmadan biraz bekledikten sonra girdim hic duymamis gibi. Daha sonra bu cocugun sinifta hapsururken izledim. Kimse iplemedi kendi kendine icinden dudaklarini oynatarak cok yasa dedi. Tabi dudak okumayi bilmiyorum ama birinin ne dicegini tahmin ederek dudagina bakinca dogrulama yapabiliyosunuz. Nasil bi seydir bu? Tasak falan mi geciyo kendi kendine?

2. Durumsa daha vahim. Gece ayni odada kaliyoduk. Gece 5 gibi ikinma tarzi zorlanma sesleriyle uyandim. Bizimkisi amuda kalkmis bi sekilde vucudunu duvara yaslayip meditaayon gibi bi sey yapiyodu. Evet bu arkadas 22 yaşında 3. Sınıf Fizik ogrencisi. Ortalamasi ise 3.70

hacı koy kapının önüne.
ccc.incisozluk.cc

  • metehan01  (13.06.14 00:02:57)
tiki vardır, mistik inanışları vardır, olur yani.

  • non descript  (13.06.14 00:07:20)
  • livaneli kadir  (13.06.14 00:07:41)
olur öyle, panik yapmayın. yadırgamayın. sevin.

  • fever  (13.06.14 00:10:17)
Ilk durum gayet dogal. Sakin ol. Hapsurunca kişiye yerhamukallah denir. Hapsuran da ona yehdina ve yehdikumullah der. O da kendi kendine demis. İkincisini bilemicem. Gercekten meditasyon yapıyordur yani.

  • evc  (13.06.14 00:11:00)
Bende kendi kendime konusurum bazen ama kimseye zararim yoktur. Olur boyle seyler.

Amuda kalkinca beyne daha fazla kan gittigi icin daha zeki olacagini dusunenler var, bilimsel dayanagi yoktur buyuk ihtimalle. Boyle dusunenlerden olabilir.
  • delifaruk  (13.06.14 00:11:08)
2. Durum çok eğlenceli, ben anormal bulmadım :)

1. Durum içinse yazık belli ki ölüm korkusu ve batıl inancı var işte, ne olacak :)
  • pandispanya  (13.06.14 00:11:09)
azıcık döv. azıcık ama.

  • wild honey suckle  (13.06.14 00:11:20)
Herkesin özgürlüğü bidir. Kimse kimsenin hayatına karışamaz. Meditasyonu çok karıştırdın. Bi fark kaldı. O farkla da çok iyi çok da güzel oldu tamam mı?

  • armagan  (13.06.14 00:23:36)