hayattan ne bekliyorsunuz?

1 ay sonra, 3 yıl sonra, 15 yıl sonra... kafanıza göre.

yaptığım işte iyi olmak istiyorum ben. doktorasıyla falan

  • bilader  (12.06.14 20:30:22)
2 sene sonra doktorayi bitiriyorum. ondan sonra bakiciiz.

  • osuruklu  (12.06.14 20:30:42)
hiçbir şey beklemiyorum, çünkü hiçbir beklentim gerçek olmadı. 30 yaşımda mutsuz bir insanım. ecelimi bekliyorum sadece.

  • rock n roll  (12.06.14 20:30:53)
Ben de genel olarak başarılı, faydalı biri olmayı istiyorum.

  • ontheroad  (12.06.14 20:31:31)
önümde hayatımın dönüm noktası olabilecek bi süreç var. şu 5-6 ay içinde bu süreçlerden başarıyla geçebilirsem hayatım sonsuza kadar değişecek ve bambaşka şeyler yaşıycam, ve çok istiyorum. eğer başaramazsam olduğu gibi devam edicek. her şey bu öümüzdeki bikaç aya bağlı.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (12.06.14 20:33:04)
bir marangoz atolyesi ve kosemde kendimle barışık bir hayat. aynı zamanda gezmeye, yeni yerler diller keşfetmeye devam edebilmek.

  • nwnd  (12.06.14 20:35:46)
Pek bir şey beklemiyorum, iyiyim böyle.

  • aychovsky  (12.06.14 20:41:09)
Bu pazar ne aktivite yapsam acaba, ayyy piknik mi yapsak ( nefret ederim normalde piknikten, niyeyse su an hayalledim), ay yok bisiklete binelim, ya daaaa ben size yeni bi pasta yapayim mii seklinde pazar plani yapacagim gunleri bekliyorum.

  • cecilia  (12.06.14 20:42:52)
Hiçbir şey beklemeyenlere +1. Biz iyiyiz böyle.

  • mindwars  (12.06.14 20:44:49)
Şimdilik Brezilya-Hırvatistan maçını.

  • angelus  (12.06.14 20:45:08)
2 yıl içinde motorla asyayı geçmek istiyorum ben, herşey tamam bi cesaret yok :/

  • mirty  (12.06.14 20:45:39)
hayatta tutacak kadar umut bekliyorum. bi de hayat bana bulaşmasın. mutluluk şart değil ama huzurlu geçsin. geceleri rahat uyuyayım.

  • sttc  (12.06.14 20:47:15 ~ 20:47:29)
insan oldugumu hissedebilmek yeter. ama onu da hayattan önce kendimden bekliyorum.

  • akare  (12.06.14 20:47:45)
3 ay sonra avustralya'ya gitmek, 1 sene sonra vizemi uzatabilmek, 5 sene sonra da avustralya vatandaşlığı almak. ondan sonrasına o zaman bakarım.

  • baldur  (12.06.14 20:49:37)
otomobil düt dütt

  • rapon  (12.06.14 20:50:45)
kısa vadede dünya kupası ve the international 4 ile birlikte keyifli, sorunsuz bir yaz mevsimi. bu süreçte kredi kartı borcumu kapatıp 3-4 kilo verirsem, 5-6 kitap bitirirsem istanbul'a level atlamış olarak dönerim.

uzun vadede pilot ve yazar olmak istiyorum. öldüğümde, "iyi uçardı rahmetli, şu kitabında da diyodu zaten" falan diyebilsinler arkamdan. genç abazanlar okuduklarında "anaa, aynı düşünüyomuşuz lan adamla! büyüksün pescador reyiz!" desinler. hayatımın belli bölümlerini düsseldorf'ta, torino'da, montpellier'de, viyana'da falan geçirebileyim. geri kalanını da gezebileyim.

bunun dışında çok iyi anlaşabileceğim hatun falan olabilir mesela. gerçi bunlar "hayattan beklenti" sayılmaz aslında. hayattan değil de, kendimden beklentim, bunları yapabilecek gücü bulabilmek. duyuruda cevap kasınca düsseldorf'a gidilmiyo sonuçta, bu işleri yapacak gücü damarlarımdaki asil kanda bulmayı isterim beklerim hayattan en fazla.
  • pescador  (12.06.14 20:58:30)
Saatimi

  • rn  (12.06.14 21:00:53)
istediğim hiçbir bok olmuyor küçük istisnalar dışında. hep başkaları istediğim hayatı yaşıyor istediğim şeyleri elde ediyor. bundan sonra bir bok beklemiyorum amk hayatından. elimde olsada şu kendi vücumdan çıkıp o imrendiğim kişilerin içine girebilsem keşke. ben olmaktan nefret ediyorum.

  • fransızkalanadam  (12.06.14 21:04:27)
3.bp.blogspot.com

özet geçiyorum. 1. dışında diğerlerini elde etmem lazım.
  • klakie  (12.06.14 21:22:43)
30 yaşıma geldiğimde çok zengin olmayı yazlık ve bmw sahibi olmayı istiyorum. bunlardan sonrada mutlu bir evlilik.

  • enter saltman benim  (12.06.14 21:27:34)
çoban salata ve cacık yemekten zevk alabilmeyi, can erik yiyebilmeyi (burda yok çünkü), rahat nefes alabilmeyi, rahat yürüyebilmeyi, rahat kaka yapabilmeyi ve çalışıyor olabilmeyi bekliyorum.

  • compadrito  (13.06.14 01:11:25)
ciddi ciddi yazıyorum bak.

hiçbir şeye, hem de hiçbir şeye ihtiyaç duymadan yaşayabilmeyi.

en az alışveriş yapabilmeyi, yediğim herşeyi kendim üretebilmeyi/yakalayabilmeyi, yaşadığım evi küçültmeyi, avm denen şeyin yakınından bile geçmemeyi, söğüt gölgesinde hanımeli koklamayı.

sadece bunu yapabileyim, onyüzbin milyar dolar sizin olsun.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (13.06.14 09:50:29)
Gençler kabul edelim hepimiz seks bekliyoruz.

  • r_u_h  (13.06.14 10:10:56)