dünya kupası şifreli mi?

öyle küfürler ederim ki moderatörlerden önce duyurunun kendisi dayanamayıp uzaklaştırır bünyesinden. yeni öğreniyorum ben bu saçmalığı. bizde dsmart bilmemne yok, kablolu galiba, eurosport falan da şifreli.

trt'den izleyemeyecek miyiz şimdi bunu? kime şifreli, neye şifreli bu maçlar? o kadar hd receiver falan almış annemler, ben sopcast'ten falan yine bi şekilde izlerim -ki tleevizyondan izlemek istiyorum uğraşamam sopcast'le- ama kadın üzülür lan, sırf ben gelicem izlicem diye almış.

kime neye şifre var şimdi dünya kupasında ben anlamadım bunu. bilen birisi açıklayabilir mi?

bilgisayarı bağlasana televizyonuna? sopcast'ten açarsın o zaman.

aynştayn was here.
  • [silinmiş]  (12.06.14 18:17:37)
biss şifresi değil mi? netten kanalın güncel biss keylerini bulup uydu alıcıya girmekle çözülüyor.
bunu zaten biliyorsundur da anlamadığım başka türlü bir şifreleme olayı mı var?

  • g7mor  (12.06.14 19:07:59)
kim uydurdu götünden?
www.trt.net.tr

  • jamswety  (12.06.14 19:12:25)
abi bağlarım o sorun değil de 8mbit, bilmiyorum sopcast sorunsuz çalışır mı eder mi. en sağlam bağlantıda bile ara sıra sapıtıyor 5-10 dakikası kaçıyor maçın. televizyondan HD izlemek varken uğraşmak istemiyorum. umarım mecbur kalmam.

  • pescador  (12.06.14 19:37:44)
sopcast 8 mbit'te sorunsuz çalışır.

  • [silinmiş]  (12.06.14 21:10:13)