Eski sevgiliden kalanları geri göndermek

Hemen belirteyim hayır eski sevgilimi öldürüp parçalara ayırmadım. Okumak isteyen için (git: 786995) olay detaylıca burada anlatılıyor.

Neyse kısaca eski sevgilimin bir kaç parça eşyası var bende fülar, küpe vs. Bunları ona göndermem iyi olur değil mi? Kaldı ben de öyle, göndermek istiyorum geri kargoyla. Bir fikir belirtir misiniz?

Hediyeler dışında kalanları gönder elbette.

  • pandispanya  (12.06.14 13:22:46)
@pandispanya, öyle yapmayı düşünüyordum tam olarak. Bundan önceki sevgiliden kalanları doğrudan yakmıştım da, bu sefer düzgün bir prosedür izleyeyim dedim.

  • mindwars  (12.06.14 13:34:26)
at çöpe gitsin ya ne uğraşıyorsun.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (12.06.14 13:58:45)
göndermenin iyi oldugunu düşünüyodum ama sonra eski duyuruyu okuyunca gereksiz olduguna kanaat getirdim.

  • oldboy  (12.06.14 14:24:38)
kargo karsı ödemeli olacaksa iyi fikir neden olmasın:)

  • all girls dream  (12.06.14 15:36:39 ~ 15:37:09)
Önceki duyurun çok uzun, okuyamıyorum şu an, bu sebeple şöyle diyeceğim:

iyi ayrıldıysanız ve ayrılığın üzerinden en az 2 ay geçtiyse: gönder.
iyi ayrıldıysanız ama daha taze ise: istemesini bekle, 2 ay dolunca hala istememişse, gönder.

Aldattıysa, canını yakarak ayrıldıysa: 2 ay geçmesine rağmen istememişse, gönderme, at çöpe.

Çöpe atmak istemiyorum, bazı eşyaları onun için değerli diyorsan: gönder
çöpe atabilirim ama hoş olmaz diyorsan: gönder

ÖNCEKİ DUYURUYA GÖZ GEZDİRME ARDINDAN EDİT: Gönder tabii, bir aylık ilişki. Uzun yıllarını vermiş olsan gönderme derdim ama istemeye de çekinir şimdi.
  • kaymaktutmayansicaksut  (12.06.14 15:44:41 ~ 15:52:02)
yollayin, gitsin.

  • o da olur  (12.06.14 15:46:50)
sut + 1
Tam olarak aynı algoritmayı yazmaya gelmiştim.

  • aychovsky  (12.06.14 15:47:31)
5 gönder 3 çöpe at denildi gibi. @all girls dream'i ayrıca takdir ettim karşı ödemeli diye haha :)

Sanırım yarın göndereceğim, karşı ödemeli değil tabiki :) Teşekkürler arkadaşlar.
  • mindwars  (12.06.14 16:06:01)
eski sevgiliden kalan şeyler başkasına hediye edilir. hem kurtulmuş olunur hem de artı puan kazanılır.

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (12.06.14 16:08:25)
Çöpe at gitsin

  • blossom  (12.06.14 16:53:00)
yakmayın, atmayın, gerek yok böyle şeylere. yolla gitsin. kaymaktutmayansicaksut'un stratejisi güzel, uygulanabilir. 2 ay geçsin gönder. kargoya not falan yazma.

iki gün sonra "lan ne ince adamı kaybetmişim" der hiç olmazsa. o da bir intikamdır :D
  • pokerface  (12.06.14 16:57:53)
hayatta uğraşmam, atarım. ya da sağa-sola dağıtırım. bitmiş gitmiş bana ne kalanlarından.

  • kerbeee  (12.06.14 17:02:19)
Soru kendi kendine cevap buldu arkadaşlar. Ben onun yurttan ayrılacağını hesaba katmamıştım aklıma gelince sormak zorunda kaldım, at veya yak istemiyorum geri dedi. Elimde patladı.

2 ay sonra gönder diyen arkadaşlar içinse dediğim gibi yurttan ayrılacağı için pek mümkün değildi ya hemen ya da hiç durumuydu biraz. Ortak arkadaşımızla yeni okul döneminde ulaştırabilirim ama açık açık istemiyorum onları dedi gerek yok yani.
  • mindwars  (13.06.14 12:04:40)