vücut için hangi güneş koruyucu?

yüz için la roche posay kullanıyorum ama sanırım vücut için o kadar yüksek korumaya gerek yok. gerçi lekelerin renginin iyice koyulaşmaması falan da gerekiyor, bilemedim. yağsız falan, ne alınmalı?

50+ koruma günlük yüz kullanımına fazla yağlı gelir 30 yeterli

  • freebird5406_2  (12.06.14 13:22:49)
freebird sen her şeyi çok yanlış anlamışsın kardeş.

  • letheavendangered  (12.06.14 13:23:59)
ben geçen sene sun ozon markasını almıştım rossmann'dan (30 faktör, spreyli ambalajdı). gayet de güzel korudu bütün yaz -ki denize gitmedim ama bütün gün şortla tişörtle güneşin altında dolaştığımda bile rengim koyulaşmadı.

dermokozmetik harici bir şey düşünürseniz tavsiye ederim.
  • in pyjamas  (12.06.14 13:29:53)
Yüzüme 50+ sebamed
Vücuduma 30 sebamed, neutrogena, nivea 45 arko ne varsa artık.
Beyaz tenliyim, kizarip soyulan bronzlasmayan cinsten.
  • Lim5  (12.06.14 13:44:25)
yves rocher. a4 kağıdı renginde olduğumdan her markayı denedim neredeyse, yves rocher kadar iyi gelenini görmedim. o iğrenç ıstakoza dönüşmelerim olmadı hiç geçtiğimiz yaz. +50 faktör.

  • harekatamiri  (12.06.14 13:58:26)
lim5, o saydıklarının hepsi için de çok yoğun ve sivilceye-yağlanmaya sebep oluyor diye duydum. sende durum nasıl?

  • letheavendangered  (12.06.14 13:58:43)
ben şu an shiseido face & body kullanıyorum 30 faktör.
üzerinde non-comedogenic yazan markalara bak, gözenek tıkamaz.

  • lily briscoe  (12.06.14 14:47:33)
Sudocrem kullanıyorum sivilce çıkmıyor pek. Sebamed krem biraz yoğun, 50+ olmasına baglamistim ben onu. Yayarken zorlanıyorum kalın bir tabaka oluyor ama koruyor. Losyon olanları zaten sıkıntısız.

  • Lim5  (12.06.14 17:16:54)
yüz için solante pigmenta, vücut için lancaster oil free sprey.

  • kerbeee  (12.06.14 17:21:06)