ingilizce öğreten eski çocuk dergisi adı

iyi geceler herkese, ya bir ara hatırlamıştım da şimdi bahsi geçince yine unuttuğumu fark ettim. ingilizce öğreten dergiler vardı böyle karakterleri de biri kırmızı biri yeşil biri de mavi saçlı üç kuklamsı çocuktu. neydi bunun adı? ozmo değil...

haydaaa. ben bunu daha önce de merak etmiştim sonra zorlaya zorlaya bulmuştum dergileri de vardı bende bunların sabah gazetesi veriyordu toss muydu neydi öyle bi şeydi ya bbc'nin programıydı bi de onu hatırlıyorum ama ismi gelmiyor aklıma gelirse editlerim.

toast değil miydi ya da onun gibi bi şey çıldırıcam.

buldum ulan buldummm !!! tots tvydi bu şerefsizler.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.06.14 02:40:02 ~ 03:04:21)
  • lesmiserables  (12.06.14 02:41:12 ~ 02:42:04)
tots tv
www.google.com.tr

pardon ya proletarier de bulmuş zaten
  • fallopian  (12.06.14 06:50:13 ~ 06:54:09)
ozmo da vardı. hatta ilk çıkan ozmoydu.

  • farrytikki2  (12.06.14 13:52:51)