[]

çalışmalık bar

şimdi ben 1 ay kadar boşum genşlerr çalışmalık bar öneriniz var mı ? bira getir götür yapayım ortamdan zevk alayıımm falan. iş arama değil tavsiye istiyorum bu arada sayın müdürlerr :)
 
ben olsam getir götür değil de en azından barista'lık (barmenlik) kovalardım. en azından ileride de işinize yarar, bi kaç kokteyl, kahve vs. hazırlamayı öğrenirsiniz.

şahsen biraz merkezi bi yerde olsam çalışırdım bu tarz bi işte.
  • i was me but now he s gone  (12.06.14 00:18:34) 
istanbuldaysan kadıköy civarında mutlaka bulursun rock barlarda. ama kokteyl vs pek öğrenemezsin bu gibi yerlerde. oteller de 1 aylığına almaz.

ancak, işin asıl kısmı zaten kokteyl öğrenme değil, premix-postmix nasıl değiştirilir, hava tüpü nasıl değiştirilir, neyle ne karışır, neyle ne karışmaz, hangi içki nasıl servis edilir vb'yi öğrenmendir. kadıköy civarında bir yer bulursun illaki. beraber çalıştığın adam arıza değilse ortam her barda on numara olur.
  • lesmiserables  (12.06.14 00:25:04 ~ 00:26:57) 
yok yok bu işin piri olma amacında değilim :D sadece kısa zamanda biraz para ihtiyacım var ve iş olaylarımda biraz uzunca süre sonra olacak yaz planlarım içün para biriktirmece yani


  • gündüz m  (12.06.14 00:35:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.