[]

dx.com

gibi bir site vardi. cer cop sataiyordu polonya sitesi miydi neydi?

kim bilir?


 
dealextreme.com ya da dx.com hongkongdan geliyor sanırsam


  • allstar  (11.06.14 15:58:50) 
@allstar. evet bunlar cinden gonderiyor. benzer bir site daha vardi. avrupa merkezli diye hatirliyorum ama yine cin mali seyler satiyordu.


  • exlibris  (11.06.14 16:08:36) 
çin satış siteleri listesi www.asianwebshops.org
ürün arayabileceğin site. cimri.com benzeri finddealsfor.me

dx benzerleri
---
www.focalprice.com
echinacentral.com
lightake.com
www.dinodirect.com
www.goodorient.com
www.lightinthebox.com
  • zam sampiyonu domates  (11.06.14 16:24:59) 
dx bazı zamanlarda avrupa stoğu açıyor daha hızlı gönderiyor


  • allstar  (11.06.14 16:43:52) 
miniinthebox.com var ama nereden gönderiyor bilmiyorum.


  • inheritance  (11.06.14 17:08:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.