[]

Iphonedaki gariplik

Geceden sarja taktim telefonu sabah kalktigimda %100du. 5 dak internette gezinip biraktim. Sarj 95 e filan dustu. Sonra 5 dakka sonra tekrar elime aldim sarj %68 olmus. Sok oldum. Sarj ediyim dedim. Sarj aletini takinca birden 85 oldu. Sorun ne sizce? Duzeltmenin bir yolu var mi?
 
yazılımsal olabilir.veya pili artık sıçmıştır. başka da seçenek yok zaten. bi restore edip duruma bakmak lazım.


  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (11.06.14 11:30:02) 
pili sonuna kadar tüketip bi 3-4 saat sarj etmek işe yarayabilir belki.


  • check minus  (11.06.14 11:38:39) 
telefonu arada bir açıp kapatmak lazım. eski haline gelir %90.


  • katamaramayan  (11.06.14 12:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.