Düğün fotoğrafçısı seçimi

Ablam için fotoğrafçı bakıyoruz ama 2'si arasında kaldık.

(git: www.safagulsoy.com) bu mu ?

(git: meryemturkmen.com) yoksa bu mu ?

ya da sizin bildiğiniz izmit'e gelebilecek düğün fotoğrafçısı var mı tam gün ?

(not: fiyat max. 1600)

benim tanıdığım bu abi var. pek tatlıdır kendileri, ama çok ve güzel yemek yer.

www.ozenculuz.com

hatta: @geceyiyenadam

not: izmir'de kendileri, gelir belki. neden olmasın?
  • klassno  (11.06.14 00:07:32 ~ 00:07:59)
çok şeker bi abidir kendileri
www.mehmetilbaysozu.com
www.facebook.com
edit: gelip gelmeyeceği hakkında en ufak bir fikrim yok
safa gulsoy'un sitesini de hiç beğenmedim
  • metehan01  (11.06.14 00:13:23 ~ 00:13:52)
Ekşi Sözlük'den yazar ve Gebze de ikamet eden Profosyonel fotoğrafçı inspectorjavivert emrinize amededir+90 545 453 4754

  • mahsus mahal  (11.06.14 00:21:20)
bogacgol.com.tr düğün fotoğrafı çektirmek isteyip ve güvenilir tecrübeli firma isteyen arkadaşlar bu siteyi mutlaka incelesin. yılların tecrübesine sahip boğaç göl kesinlike bu konuda bir uzman. asla pişman olmassınız ilerde.

  • maviklim  (17.12.18 17:22:14 ~ 20:43:29)
@maviklim

4 sene geçmiş duyurunun üstünden fotoğrafları çekmişlerdir, bakmıyorlardır bile.
  • kablelvuku  (17.12.18 17:59:09)