Çöpünüzü market poşetleriyle mi? Çöp poşetleriyle mi atıyorsunuz?

ve bu ekonomik ve sosyal durum göstergesi olabilir mi?

market poşetleri içinde toplayıp sonra büyük çöp poşetiyle atıyoruz.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (11.06.14 00:03:41)
Normal çöpleri market poşetiyle, geri kazanılabilir olanları çöp poşetiyle atıyorum.

  • Thredith  (11.06.14 00:04:30)
çöp poşeti hariç eve poşet sokmamaya çalışıyorum. evet olabilir.

  • kafadanbacakli  (11.06.14 00:05:05)
Değişiyor, genelde market poşetlerini kullanırız bunun için..
Her gün atılır ama bazen bir iki gün kalabiliyor onlar da çöp poşetinde toplanır öyle atılır..

Bence ekonomik durumla ilgisi yok..
  • mutekebbir  (11.06.14 00:05:21)
organik çöpü çöp poşetiyle, geri kalanı market... ekonomik durum göstergesi olamaz... belki bazı hastalıklı kafalar için...

  • hewit  (11.06.14 00:05:23)
Cop posetleri pahali, market posetleriyle atıyorum. Hatta evde poset kalmadigi zaman gidip istiyorum bakkaldan, marketten.

  • yatagants  (11.06.14 00:07:35)
market poşetiyle atıyorum.

  • sta  (11.06.14 00:14:08)
genelde market poşeti, hatta öğrenci evimizde bir çöp kutumuz bile yok direkt poşete

  • metehan01  (11.06.14 00:16:03)
ekonomik durum göstergesi olur. çöp poşetleri epey pahalı.

  • loser blueser  (11.06.14 00:16:39)
market posetiyle atiyoruz.

pkesinlikle ekonomik ve sosyal durum gostergesi. gelir durumu iyi olanlar marketten korozo cop poseti aliyorlardir. biz fakirler market poseti kullaniriz
  • exlibris  (11.06.14 00:17:14)
Ev içinde market poşetleri ile. Daha sonra apartman görevlisine veriyoruz akşam. O da büyük, içinde çöp poşeti olan kova(!) ile toplayıp çöpe atıyor. Plastikler ve camlar apartmanda ayrı yerde toplanıyor.

Ekleme: ekonomik ve sosyal durum ile alakası olduğunu sanmıyorum. İnsanlar genelde fakirlikten değil, öyle boşuna birikip çöp olmasın, işe yarasın diyorlar diye market poşetleri kullanıyorlar.
  • nawar  (11.06.14 00:19:46 ~ 00:21:15)
ikinci soru, burada (denizli) olabilemez. çöp poşetlerini belediye dağıtıyor.

  • yalnux  (11.06.14 00:21:26)
hep market poşetiyle atıyorum.

  • frodox  (11.06.14 00:22:05)
çöp poşetiyle. valla benimki gayet çöp suyu denen iğrenç şeyle muhatap olmamak için, market poşetleri illaki deliniyor bir de büyük çöp kullanıyorum büyük poşet gerekiyor zaten.

  • loralynn  (11.06.14 00:37:42 ~ 00:42:00)
hiç bir şeyin poşetini çöpe atmıyorum. önce küçük poşetlerde biriktirip yemek pişirdikten sonra mesela- o poşeti çöpe atıyorum sonra hepsini market poşetine koyup dışına bi poşet daha geçirip akşam öyle dışarı çıkarıyorum.
ben de yurtdışında yaşarken bez torba taşıyordum ama burda çok kalabalığız bez torbayla market alışverişi yapamam yanımda 10 tane torba götürüp aldıklarımı yerleştirmem gerekir kasalar çok kalabalık :(

  • niye ama  (11.06.14 01:09:55)
çöp kovasının boyuna bağlı. poşet poşettir. hepsiyle atarız.

edit: metro markette poşet paralı.
  • Lim5  (11.06.14 01:37:15 ~ 01:38:43)
çöp poşeti. hele hem büzgülü hem kokuluları var ki 4-5 lira, mis. temiz. doğaya sevgili.

  • oldu görüşürüz  (11.06.14 01:41:04)
çöp mü ? çöpü niye ben atayım ki ?

  • nocturness  (11.06.14 02:23:53)