sakalı kesmeli mi?

Bir hevesle sakal uzatmaya başladım. Yaklaşık iki buçuk - üç ay oldu. Nerden baksanız yanlarda 2.5, çenede 5-6 santime yakın sakal var.

Biranda herkes tepki vermeye başladı, yok muhteşem yüzyıl bitmiş işede almazlarmış, yok kafam kocaman gözüküyormuş.

Hedefim bi 7-8 uzatıp uzun halinin nasıl durcağını görmem.

174 Boyunda göbekli (90 kilo), 21 yaşında er kişiyim. Daha önce 3 senelik saçım vardı onu kestirdiğim günden beri sakal bırakıyorum.

Ne yapmalı?

15 cm uzatip kirmiziya boyamistim. firsatim olsa yine yaparim. aldirma millete sen.

  • she was my baby  (10.06.14 23:25:05)
senin hoşuna gidiyorsa kalsın hocam.
güzel şey sakal.

senelerdir sakalla geziyorum ben de...
  • helios  (10.06.14 23:25:36 ~ 23:26:02)
2 senedir sakalım uzun, kesme gibi bir düşüncem yok. Sakal dünyanın en güzel şeyi. Seviyorsan, temizliğini bakımını ihmal etmiyorsan ve kesme mecburiyetin yoksa uzat. Sakal iyidir.

  • angelus  (10.06.14 23:32:34)
sakal iyidir de o yasta o kilo ne oyle?

ben de 174 um, kilom 72-73 ama bana fazla geliyor gibi ara sira tribe giriyorum. yasimda senin kadar genc degil.

bir saglik problemin yoksa zayiflamaya gayret et.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (10.06.14 23:34:14)
herkes sakal bıraksın lütfen kesmeyin!

  • loralynn  (10.06.14 23:47:57)
aldırma hocam kimseye, ne yapsan bulurlar bi kılıf zaten boşver. ben de uzatmıştım bi ton laf ettiler de umrumda olmadı. çeneyi epey uzatmıştım. şimdi yine uzun komple kirli sakal, ben de kesmeyi düşünmüyorum bir süre daha.

  • anil  (10.06.14 23:54:08)
tabi ki kesmeli.
gerçek centilmenler asla sakal bırakmaz ;)

  • kamera motor  (10.06.14 23:54:43)
seyrek çıkmıyorsa sakal her türlü güzeldir. 1.89 boy 70 kilo omuza kadar saç ve 10 santimin üzerinde sakalla takılmışlığım var gayet de memnundum

  • dinsiz adam  (11.06.14 00:14:11)
8 aylık sakalla staja gittim ben :) sonra öğretmen odasından kovdu, bağırdı, çağırdı. Ben de kestim.

Bırak aga, sakal güzel bir şey :)
  • oğlum çok zor lan  (11.06.14 00:36:57)
yıllık izinde biraz uzatabileceğiz diye bütün yıl hayalini kuruyoruz. manyak mısın? kesme.

  • dzingis  (11.06.14 00:45:22)