Sabiha Gökçen'e gitmece

merhaba duyurunun ağır abileri,

yarın bi haftalık tatil amacıylan sabiha gökçen'e gitmece var, ancak daha önce sabiha gökçen'den hiç uçmadım. karşının taksisiyim. uçak 18.15'te kalkacak rötar yapmazsa, 45 dakika önce de malum check-in bitiyor. şimdi ben kaçta yola çıksam yetişirim bu uçağa? toplu taşıma, havataş her yol kabulumdur. sadece online check-in yapamam, parayı çatır çatır yedik.

ben 2de yola çıksam, 3te havataşa binip giderim diyorum ama erken mi olur bilemedim. yardım edin hele.

dış hat uçuşuysa, uçuştan 3.5 saat önceki havataş'a bin. iç hatsa 2.5 saat öncekine bin git. taksim'den binersin. erken gitsen de bir şey olmaz yahu, en kötü simit sarayı'nda oturursun, olmadı yarım saat free shop'ta takılırsın.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.06.14 22:19:18 ~ 22:19:48)
keşke başlangıç noktanı da yazsaydın...

  • otopsicocugu  (10.06.14 22:25:21)
sen yine de check-inini online yap.
koltuğu beğenmezsen orada değiştirirsin.
gecikme durumunda falan hayat kurtarır online check-in.
ulaşım için en iyi yol tabi ki taksim havataş.
13 tl.
  • olmayacakdualarinamindeyicisi  (10.06.14 23:31:58 ~ 23:42:03)