saç kurutma tekniği (kızlar koşun)

erkekler de koşabilir tabii.

az önce duştan çıktım, şu an saçlarım öyle güzel ki. ama kurutunca nasıl kabarıyorsa glam metalcilere dönüşüyorum. mesela kuruduktan sonra saçımı kulağımın arkasına atmak isteyince kulaklarım her ne kadar kepçe de olsa tutamıyor o saçı.

ne yapayım da bu saçlar söz dinlesin? çok kalın telli ve aşırı sık saçlarım bu arada aynı zamanda dalgalı. her türlü öneriye açığım.

kuruttuktan sonra krem sür?

  • mindwars  (10.06.14 20:38:21)
madem her türlü öneriye açıksın yeniden yıka

  • rapon  (10.06.14 20:41:23)
Aa ayni ben. Kurutma kendiliginden kurusun +1

Ipeksi yumusaklik diye satilan sampuan ve kremini kullanin.

Ben o kadar buyuk hevesle uzattim en sonunda bok gibi gorundugune karar verip kestim rahatladim.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (10.06.14 20:45:17)
@mindwars hangi kremi önerirsin. bir iki tane denemiştim(annemin kremleri) pek iş görmedi.
@rapon o kadar açık değilim.
@trumanshow ne çekteğimi bi bilsen. hergün ortalama bir insanın saçı kadar saç döküyorum. ayrıca ne gibi bi ürün önerebilirsin. cahilim.
@babamasoliimbananickaldirsin ben de vuracam 3'e en sonunda galiba.
  • yasli ateist  (10.06.14 20:45:18 ~ 20:45:51)
Saç serumları var duş sonrası kullanılan. Sıvı saç kremleri de olabilir sprey gibi onlar da işe yarar çok da güzel kokuyorlar.

  • blueprints and cigarettes  (10.06.14 20:51:33)
kanka ben acelem olduğunda kurutma makinesiyle kurutuyorum. aynen benim saçlar da kabarıyor. ben genelde kapişonlu aşurtman giyip kapişonu takıyorum, kuruyor en sonunda.

  • patr  (10.06.14 20:54:25)
Saç serumlarına yanaşmalısın
Hem nemi saça hapsediyo hem kabarmasına engel oluyo
Hem de yumuşacık
  • indescribable  (10.06.14 20:56:44)
Elidor sekillendirici, gliss sprey saç kremi ve benzeri ürünler kullan.

  • Lim5  (10.06.14 21:05:04)
saçını benimkiyle değiş. ne yaparsam yapayım kabarmayan, seyrek ve ince telli saçlara sahibim.

  • knight of cydonia  (10.06.14 21:40:02)
benim hatun öylece bırakıyordu kuruması için. kabarmasın diye.

  • troll degil  (10.06.14 22:26:03)
1)önce saçınızı tarayın (mümkünse erkeklerin kullandığı tarakla diş aralıkları sık olan bir tarak yani)

2) saç kurutma makinasını tepeden tutarak saçlarınızı tarayarak kurutun..

ya da
yine saçlarınızı tarayın aşağıya eğilip saçlarınızı tarayarak kurutun. .

Not : saç kurutma makinasını aşağıdan tutmayın hep tepeden kurutun.

Saçlarımı bu şekilde kuruttuğumda fön çektiğimi sanıyorlar.
  • prinz-frost  (11.06.14 01:08:14)