hepinizi çok seviyorum lan

Bugün şöyle bir geri dönüp baktım da ne zaman götüm sıkışsa, aklıma bi şey gelse sizlere sordum lan. Bazılarınız da o kadar iyi cevaplar veriyor ki aha aradığım cevap bu diye tik attığımda eksik geri dönüş yapmış gibi hissediyorum, mesaj atmak ya da silinceğini bile bile uzun teşekkür cevabı atmak istiyorum. Ulan gece dışarda kaldım yardımcı oldunuz, presantation çevirim vardı; baştan sona hatalarımı düzelttiniz. Spor programı istedim hemen yardımıma koştunuz. Kilo almak için öneri istedim; verdiğiniz önerilerle 6 kilo aldım. Adamsınız lan, adamın dibisiniz. Yani bi bakıyorum da ekşi duyuru hayatımda yokken ben nasıl yaşıyordum? Neyse ben biraz gaza geldim. Siz ne düşünüyorsunuz bu güzel platform hakkında?

öpesim geliyor bazı kullanıcıları.

  • dzingis  (10.06.14 18:34:41)
bizde seni seviyoruz
burayı da buradakileri de seviyoruz.

  • basond  (10.06.14 18:36:35)
burada çok ama çok şahane insanlar var. fakat hepsi istanbul'da olduğu için görüşemiyoruz ve bu benim şanssızlığım, keşke görüşebilseydim. en iyi arkadaşlarım onlar olurdu. güzel bir yer burası dediğin gibi, ben de seviyorum.

  • rock n roll  (10.06.14 18:37:43)
biz bi aileyiz, sevgi yumağında yerinizi alın.

  • vfgerty  (10.06.14 18:39:13)
ekşi duyuru benim hayatımda önemli bir yere sahip. internette en sevdiğim platformlardan biri diyebilirim. çok seviyorum ben de.

  • tuborg yesili  (10.06.14 18:44:38)
"Yani bi bakıyorum da ekşi duyuru hayatımda yokken ben nasıl yaşıyordum?"

Bunu çok düşünürüm ben de..
Ne zaman sıkışsam ilk koştuğum yer burası..
Özellikle adres konularında çok kötü olduğum için "yer yön" başlığının çok çok faydasını gördüm, hele bir kere birisi mecidiyeköyde bir yeri öyle bir tarif etmişti ki daha önce gittiğim bir yer olsa böyle kolay bulamazdım..
Bahaneyle ben de herkese teşekkürlerimi sunayım.
  • mutekebbir  (10.06.14 18:47:16)
burada sadece kadın kullanıcıları öpesim geliyo ama genel anlamda erkekleri de öpüyorum. kafam çok karışık.

  • kosun lan mevzu var  (10.06.14 18:48:21)
Ben de senin gibi buradakileri seviyorum, yazmasam bilgim olmasa bile insanların birbirine yardım ettiğini görüp seviniyorum ben de okuyup bir şeyler öğreniyorum. Yeri geliyor soru soruyorum herkes yardıma koşuyor. Seni ve sizi seviyoruz biz de. Hepiniz çok iyi insanlarsınız iyiki varsınız.

  • mindwars  (10.06.14 18:49:52)
Kilo alma onerileri kayitli duruyor mu sende yahu? Bizde faydalansak.. Simdiden tesekkur:)

basond +1
  • delifaruk  (10.06.14 18:50:42)
@delifaruk mesaj olarak gönderilmişti şu an yok ama yeşillendiriyorum. uyguladığım bir kaçını yazıyım.

  • oddyseus  (10.06.14 18:52:08)
ay beni de sevin. zaten istemeyen bişeyim. :(

  • istenmeyen evlat  (10.06.14 19:03:41)
Beni kimse sevmiyo :(

  • [silinmiş]  (10.06.14 19:15:44)
@douchebag seni sevmeyen ölsün. az yardımın dokunmadı.

  • oddyseus  (10.06.14 19:19:12)
meriçler çok sevilmiyor. hatun kaldırıcam derdinde olmayan insanlar dışında ben de seviyorum çoğunluğu.

  • isim  (10.06.14 19:28:00 ~ 19:28:15)
biz de sana karsi bos diiliz

  • rentts  (10.06.14 19:30:39)
Sağol oddyseus :)

Herkes laf sokma derdinde ama. Bazısı seviyor sanırım. Öpüyorum onları ^^
  • [silinmiş]  (10.06.14 19:31:41)
burası da sahte ilişki, sahte samimiyet dolu bence. ama cevap alabiliyorsun ve bildiğin bir şeyse cevap verebiliyorsun. bildiğini paylaşmanın tatmini çekiyor.

  • devilred  (10.06.14 19:33:01)
Hop @devilred de gelmiş. Direk ilk 3'e koyarım seni bana en çok yardımı dokunanlar da. Adamın dibisin ;)

  • oddyseus  (10.06.14 19:34:48 ~ 19:35:08)
hedef gösterilmemesine rağmen üstüne alınanlar çok ilginç asddasfasfas.

  • isim  (10.06.14 19:34:53)
isim, senin yazdığını görmeden yazdım ben :) üstüne alınma yok :)

  • [silinmiş]  (10.06.14 19:59:36)
cok tatliyiz

  • exlibris  (10.06.14 20:11:19)
Kilo alma önerilerini ben de alabilirsem sevinirim:) hazır buraya yazmışken ben de teşekkürlerimi sunayım herkese:)

  • zet  (10.06.14 20:43:34)
sağol abi ben de bizi seviyorum. özellikle uyuz olduğum bikaç kişi var, onun dışında hem duyurunun kendisini hem de duyurucuları seviyorum. güzel ortamız.

devilred yine "gerçekçi"liğini konuşturup burdaki sevgilerin sahteliğinden falan bahsetmiş. herhalde soruya cevap verenlerin birbirine sarılmasını, öpüşmesini, kol kola girip çayırda bayırda koşmasını bekliyor. yoksa yapmacık ve sahte oluyo sevgi.

klavye başında yazıp çiziyoruz, bazen sinirleniyoruz bazen birbirimize destek oluyoruz, konuşuyoruz eğleniyoruz abla yani niye bu kadar kasıyosun anlamıyorum. bu tip her duyuruya pesimistliğini, nefretini boşaltmak zorunda mısın gerçekten? ne yani millet birbirini arkasından mı bıçaklamış duyuruda, tik vermedi diye anasını bacısını mı ekmeklemiş adam, ne olmuş? neyin samimiyetini sorguluyosun ki burda?

neyse. ben ortamı genel olarak seviyorum. eskiden çok takardım bu muhabbetleri, sevmeyenim çoktu ama şimdi o da umrumda değil açıkçası sevmeyen sevmesin nabiyim. duyuru güzel.
  • pescador  (10.06.14 21:01:05 ~ 21:01:26)
@pescador

çeneni kapat artık. saygı sınırını çoktan aştın. bana bulaşmadan yap ne yapacaksan. terbiyesiz.
  • devilred  (10.06.14 21:12:51)
@devilred, cevap vermiştim, gören görmüştür zaten sanırım. düzeltiyorum onu. "hepinizi çok seviyorum" duyurusu altında seninle lüzumsuz, senin seviyesini düşürdüğün çirkin bir tartışmaya girmek istemiyorum.

sadece şunu söylüyorum: bu tip duyuruların tamamında duyuruya ve duyuruculara sallıyor, olumsuzlukta çığır açıyorsun. bunu ŞAHSEN itici ve sinir bozucu buluyorum. bunu söylemek terbiyesizlik değil. ya da bunu söylemek için senden izin alacak da değilim.

şu yazdıklarıma verdiğin tepki "saygı sınırını aştın terbiyesiz, kapa çeneni"yse zaten bir şey söylemeye gerek yok. eh, buna da artık ananı bacını skiyim falan diye cevap verirsin herhalde.
  • pescador  (10.06.14 21:19:08 ~ 21:21:41)
@pescador

bu dahil birçok duyuru altında bana sataştığını gördüm, gördük. kimse sana laf söylememişken bunu yapmanı ergenliğin dışında bir şeye bağlayamıyorum. seni kendime muhatap alamayacağım bundan sonra, sen de haddini bilerek davran lütfen. sana bulaşmayana bulaşma. hayır anlamıyorum ki derdin ne? sana ne yaptım da hala acısını çekiyorsun acaba?
  • devilred  (10.06.14 21:22:01)
çok doğru dedin. valla bende çok seviyorum ya.

  • kismisolungac  (10.06.14 21:24:13)
abi kilo almak kolay. vermek için bişi sölesinler :/

  • anonymice  (10.06.14 21:26:37)
@devilred, ergenliğin hasını yapıp köşeye sıkışınca millete "ergensin" diye laf sokmanı çok itici buluyorum. senin gibi durduk yere insanlara laf sokmak amacıyla duyuru açan birisi olmadığım için, şartlar oluştuğunda söylüyorum söyleyeceğimi. her seferinde de muhatap olmayacağım deyip yazıyorsun zaten. neyse. tamam, öyle olsun hadi. susuyorum.

  • pescador  (10.06.14 21:27:47)
her ne kadar sevilmesem de ben burdaki elemanların hemen hepsini seviyorum. zararsız kendi halinde adamlar. büyümemiş yetişkin gibiler. seviyorum yine de. kalplerimiz karşılıklı anlayacağın, en azından duyuruyu açan kişiyle :)

  • tutun kolonyasi  (10.06.14 21:29:41)
@devilred senin istediğin ne tür bir arkadaşlık ne yapılmalı ki sahte olmasın ben onu anlamadım. illa kucaklaşmak buluşup siktiriboktan kafelerde birer çay içmek zorunda deiliz.

bazı arkadaşlıklar burdaki gibi sadece sözlük üzerinden olmalı. belki biraraya gelsen büyüsü bozulacak.

sahte arkadaşlığa gelecek olursak; zamanımızı ayırdığımız ciddi emek verdiğimiz yakın dostlardan bile ummuyoken kazık yiyorsak şurda birbirini hiç görmeden yardım etmeye çabalayanlara da mümkünse sahte demeyelim. hiç olmazsa bu kadarını hak ettiklerini düşünüyorum.
  • tutun kolonyasi  (10.06.14 21:33:43)
burada çok tatlı insanlar var, arada tatsızlar da oluyor; ama genel olarak çok güzel vakit geçiriyorum. sözlükten çok buralardayım zaten, fazla aktif olamasam da bakıyorum, keyifli oluyor.

  • blues buzz  (10.06.14 21:35:49)
devilred +1

  • kafadanbacakli  (10.06.14 23:40:30)
@anonymice Sen öyle san :D Bünyeden bünyeye değişir. Bi kalıcı 20 kilo almak için 3 sene uğraşması gereken bünyeler var naparsa yapsın - ben -

  • oddyseus  (11.06.14 00:15:31)
S.a

  • materyalist imam  (11.06.14 04:08:12)
şahsen ben de kpss dolayısıyla kaydoldum kaydolalı çok aktif olamazsam da, ara ara buralara bakıp hoş vakit geçiriyorum. kullanıcılar forum vb ortamlara nazaran daha aktif. sorulan bir soruya hızlıca cevap alabiliyoruz. herkes elinden gelen yardımı da yapıyor.herkes yeterince samimi davranıyor. eee daha ne olsun di mi :)

  • yildirimeda  (11.06.14 06:32:03 ~ 06:33:59)