en kaliteli marka hangisi ?(kişişel bakım)

markalar phillips, panasonic, braun, remington

almak istediğim ürün ise vücut kılı için. aslında bende bodygroom vardı ama şuan o noktalı folyo var ya o patates oldu. makineyi 1 yıldır kullanıyorum. aynı zamanda motor gücü korkunç düştü aletin. o yüzden phillipsi eledim. remington şuan aklıma yatanı çünkü abimin 5 yıllık makinesi bana mısın demedi hemde hemen hemen her gün kullanmasına rağmen. panasonic veya braun hakkında bir fikrim yok sizce hangi markayı tercih edeyim ?

braun. bu işin piridir. ama panasonicte babadır.

  • anonymice  (09.06.14 21:15:10)
philips'i elediğini söylemene rağmen en yine de philips bodygroom diyorum. braun için türkçe çok fazla bilgi bulamadığım için ingilizce çok baktım herkes şikayetçi cruzer 6'nın body olanı için. herkes bodygroom öneriyor ben de çok memnunum. belki yeni modleinde senin yaşadığın sıkıntılar yoktur yani en azından ben hiç sıkıntı yaşamadım

  • ack3000  (09.06.14 21:16:38)
@ack3000 aslında phillips bana göre de iyi marka bana göre modellerinin motor gücü diğer markalara göre daha düşük. makineyi geçen yıl almıştım bana göre çok sık kullanıma dayanamadı makine yoksa o kısmın yırtılması için başka bir mantıklı yöntem yok.

  • lathspell  (09.06.14 21:21:42)
Braundan kolay kolay sikinti yasamazsin. Braunun tum urunleri iyidir.

  • delifaruk  (09.06.14 21:28:42)