iPhone 4S alsam mı?

Samsung'dan iPhone'a geçiş yapacağım ancak telefon piyasasına uzak kaldım

4, 4s, 5, 5c ve 5s var anladığım kadarıyla; 5c için iyi denmiyor bir tek onu biliyorum.

Sıfır kontratlı paket düşünüyorum, 12 ay taksitli yaparım muhtemelen.

Önemli olan soru şu, telefona çok da fazla para harcamayı sevmeyen birisiyim ve Galaxy Ace, sonrasında Ace 2'den sonra alacağım telefonu minimum 1, max 2.5 - 3 yıl kullanırım diye tahmin ediyorum. 5 serilerinin fiyatları bana pahalı geliyor; ancak 4/4s aldığımda çok mu geride kalan bir telefon olur bunlar? Update geliyor mu, bir noktada applicationlara update gelmez ve dımdızlak ortada kalır mıyım gibi sorularım var sizlere

Teşekkürler şimdiden

general mobile al der giderim.
i phone 5s kullanıyorum alma i phone tavsiye etmem

  • basond  (09.06.14 18:41:36)
al. 5s de alabilirsin. bak şöyle düşün iphone 4 ler 4 sene oluyor çıkalı ve hala satılıyor. başka markalarda bu örnekler yok. diğer telefonlar hemen değer kaybediyor ama iphone da böyle bişey yok. 4 yıldır ipohne 4 kullanıyorum hala tüm güncelleme desteği var. başka markaları 1 yıl kullanırsın verimli olarak.

  • andy kaufman  (09.06.14 18:48:43)
telefondan beklentinize bağlı olmak üzere bir süre yeterli gelebilir ancak ip4'ün devri kapanmak üzere 4s'inde ömrü kısa. hele 12 ay taksite ben olsam hayatta girmem 4s için. 5/5s fiyatları yüksek geliyorsa ve androidle de aranız iyiyse gm, lg, nexus vs ile devam edebilirsiniz..

ek. android kullanmış bir 5s kullanıcısı olarak söylüyorum, iphone almak daha mantıklı bence..
  • calzoncillos  (09.06.14 18:49:57 ~ 18:55:25)
Ace, Ace2 kullanıyor olmamın bunda etkisi çok büyük tabi ama android bana çok yavaş ve tepki vermiyor izlenimi yarattı; o nedenle acaba iPhone tarafını denesem mi diye düşünüyorum

tabi ki bir s4, s5 alsam o hissiyatım olmayacak; ancak ace2'yi falan da iphone killer diye tanıtmışladı zamanında diye hatırlıyorum, o yüzden önyargım var biraz :(
  • zaugnakhaldun  (09.06.14 18:52:30)
4S donanım olarak eskidi artık. Randıman olarak çok uzun ömürlü olmaz. Eğer acil değilse bekleyip 6 çıkınca 5S alabilirsiniz. Ya da şimdi 2. El 4S alıp tatmin olursanız sonra 5S'e veya 6'ya geçebilirsiniz.

  • onexey  (09.06.14 19:00:39)
sıfır alacaksanız 4s alınmaz. klasik olacak ama bir kaç ay bekleyip 6 çıkınca 5s derim.

  • fayfim  (09.06.14 19:05:52)