Bitirme Projesi Sunumu İçin Takım Elbise

Çarşamba günü sabahı sunumum var ve hocalar kılık kıyafete bayağı dikkat ediyorlar. Keten pantolonum ve gömleğim var ama arkadaşlarım da takım elbisenin büyük bir artı olacağını söylediler ama bir tek sunum için takım elbise almak istemiyorum.

Elinde takım elbisesi olan ve bana bir günlüğüne ödünç verecek/kiralayacak babacanlar var mıdır?

Yer: İstanbul Avrupa

Not: 184 ve 76 kiloyum

bence takım elbise şart değil, keten pantolon ve gömlek yeterli zaten hava sıcak

nedir bu türkiyedeki şekilcilik anlayışı, insanların ağzından ne çıktığıdan, bilgilerinden, deneyimlerinden çok kıyafetlerine önem veriyoruz.
  • freebird5406_2  (09.06.14 16:07:41)
keten pantolon, gömlek, ince kravat ve şık denebilecek bir keten ayakkabı ile çıkmıştım sunuma. ceket falan yoktu. bizim hocalar da çok önem gösteriyordu ama yaz sıcağında kimse karşısında sıcaktan boncuk boncuk terleyen adam görmek istemez. arkadaşın ceketi vardı, hocalar çıkar oğlum dediler hatta.

kısacası çok kasmayın.
  • bulmasi gercekten zor  (09.06.14 16:19:04)
tamam işte pantolon + gömlek + isteğe göre fular veya kravat bağla tamamdır kankam

  • patr  (09.06.14 17:14:02)