Polonya'dan ne alayım?

Var mı Varşova'dan mutlaka al dediğiniz bir şey? Vodkaysa nereden, ne marka alınmalı?

Teşekkürler.

Alacak bir sey oneremem ama, zapiecek var, oraya ugramadan yerel yemekleri tatmadan, ayrilmayin cok da pahali bir yer degil.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (09.06.14 13:16:54 ~ 13:17:06)
2-3 euroya satılan anahtalıklar var. bana onlardan alır mısın? koleksiyonumu kaybettim, gittiğim her yere de geri dönemeyeceğime göre, herkesten istiyorum bir şeyler. :(

www.rastashop.com

bunlar gibi, warszawa ya da warsaw yazanı.
  • letheavendangered  (09.06.14 13:27:47)
(bkz: zubrowka)tavsiye ederim içimi güzel bir yerel votka.

  • Dr_Stat  (09.06.14 13:32:28)
"zubrowka bison grass" özellikle güzel oluyor. hafif sarımsı renkte, şişenin içinde de bir adet ot var. görünce anlarsın zaten.
blog.eastvips.com
marketler duty free'den ucuz bu arada, havaalanında almaya kalkma. herhangi bir marketten alabilirsin.

bir de para çok önemli değilse Belvedere tabii ki. ama zubrowka yaklaşık 40 zloty iken belvedere 120 zloty civarında idi :)

onun dışında magnet falan alacaksan genelde şu stalin'in sanat müzesinin resmi olanlar çok tutuyor, ya da ben seviyorum onları.

başka da bişey gelmedi aklıma.
  • loveinaflipbook  (09.06.14 14:22:44)
ne almaman gerektiğini söyleyebilirim sadece. istridyeli mi yengeçli mi ne bir şeker getirmişti bir polonyalı misafirimiz. dünyanın en iğrenç şeyi.

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (09.06.14 15:35:41)