Lenovo G710 Kırık Klavye Tuşları

Kuzenimin dizüstü bilgisayarını bebeler haşat etmiş.

Baktım; tuşların içindeki çentikler muhtelif yerlderden kırılmış.
Daha birkaç aylık cihaz. Bimeks'ten alındı.
Servise göndersek garanti kapsamı dışında kalır mı?

Ya da çıkma "1" ve "F11" tuşu bulabilir miyiz?

: )

Şimdiden teşekkürler...

Lenovoların klavyeleri çok güzeldir, kayar gider. Ama böyle problemleri var işte.. Servis size bu 2 tuş için 200-250 liradan az masraf cıkarmaz. Kadıköyde bir bilgisayarcı bulup yaptırma yoluna gitmenizi tavsiye ediyorum.

  • anonymice  (08.06.14 22:44:12)
Garantisi var ama?..

Servise götürünce bi de tümden çıkmasın garantiden cihaz??
  • midnight exe  (08.06.14 23:04:15)
Garantisi var var olmasına ama normal işleyen bir servis olsan bu hasarı garanti altında onarır mıydın??

Cıkmaz garantiden toptan. yok ole bi kavram. hasarlı yer tamir edilir, garanti devam eder.
  • anonymice  (09.06.14 12:42:42)