otizm ve eş cinsellik?

dün gece duyurudan mesajlaştığımız bir kişi, eş cinselliğin hastalık olduğunu yazdı. kendisinden uzun bir yazışma sonucunda, bunu nasıl kanıtlayacağını sorduğumda bana eş cinsel insanlar otistikler gibi anormaldir, bu yüzden eş cinsel hastalıktır gibisinden, aptalca bir açıklama yaptı.

bu açıklamadan sonra tartışmayı gereksiz bulup çıktım. üzerine küfretti, engelledi filan...

otizm ve eş cinsellik bağlantısı kurulabilir mi?

bu arkadaş insan mı?

biraz daha evrimleşmesi gerek. Tam oluşmamış daha.

  • oğlum çok zor lan  (08.06.14 22:37:08)
kurulamaz.

değil.
  • sir gawain  (08.06.14 22:37:47)
ne alakası varmış?
açıp bir kitap okusaymış keşke. bir de böyle küfür etmeler falan. belli ki cahilliği ortaya çıktıkça saldırganlaşan bir tip.

  • rock n roll  (08.06.14 22:43:37)
Homo Erectus'ta takılmış kendisi :)

  • Nocturne  (08.06.14 22:45:51)
kenan demirkol bebeklikte ağır metale maruz kalmanın eşcinsellikle alakası olabileceğini söylemişti bir programda.

otizm de de ağır metal zehirlenmesinin büyük rolü vardır. birçok doktora göre tek sebeptir. ağır metal ihtiva eden aşılar otizm patlaması yaptı gelişmiş ülkelerde.

hatırlarsanız haberlerde çıkmıştı. aliminyumla kirlenen nehirlerde kurbağalar eşcinsel oluyor diye.

bağlantı olabileceğine dair bir şeyler çalınmış kulağıma. üzerine çok düşmediğimden bu kadar bilgi.

şimdi g.t damarını siktiğimin bağnazları bana kızacak ama ben bildiğimi, öğrendiğimi söylüyorum. göt kadar sitede de kamuoyu yapacak değilim. mevcut bilgilerim bunlar.

zaten topicde eşcinsellik kelimesi geçmeyegörsün hemen bi tartışma...

edit: www.teknoloji-haber.net
  • ya ben lan neyse  (08.06.14 22:49:54 ~ 22:55:19)
10 dakika harcadığına değmez.

prehistorik dönemde takılı kalmış bir insan. bence de tam oluşmamış.
  • slackerbitch  (08.06.14 22:53:26)
Eşcinsellik hastalıktır
Sizde takım tutma gibi birşey olduğundan tenezzül edip açıklama yapmıyorum

  • Fakin idiyıts  (09.06.14 03:45:10)